MEB General Mobile e-tab 4 wifi sorunu

ceteli

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, burada yeniyim. Okulun verdiği General Mobile e-tab 4'ü yeni rootladım. Sorunsuz bir şekilde rootladıktan sonra wifi bozuldu. ''kablosuz açılıyor''diyor ama hep öyle kalıyor, açılmıyor. Wifi aç/kapa imlecini bile oynatamıyorum.
Screenshot_2015-02-21-17-04-50.png
Screenshot_2015-02-21-17-05-00.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. ''wifi pass recovery & backup'' bu programı biraz karıştırdıktan sonra seninki gibi oldu. Eğer sorunu çözebilirsen buraya yaz. Ben de çözersem yazarım. İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım ve aradım aradım bir türlü bulamadım.

Öncelikle Technopat'a hoşgeldin. Tabletine farklı bir tabletten wifi dosyalarını atarak bu problemi çözebiirsin. Eğer olmaz ise unroot yaptıktan sonra temiz bir format at ve tekrar rottla. Büyük ihtimalle düzelmiş olacaktır.

Öncelikle Technopat'a hoşgeldin. Tabletine farklı bir tabletten wifi dosyalarını atarak bu problemi çözebiirsin. Eğer olmaz ise unroot yaptıktan sonra temiz bir format at ve tekrar rottla. Büyük ihtimalle düzelmiş olacaktır.

Bunu denedim. Ama tam olarak fabrika ayarlarına dönmüyor. O yüzden wifi değişmiyor. Wifi dosyalarını nasıl bulacağız? Anlatırsan sevinirim. :D (Bu tableti kullanan arkadaşlarım var eğer dosyayı nasıl bulacağımı söylersen yapabilirim belki.)

Arkadaşlarının tabletide rootlu olması lazım. WiFi dosyalarını nasıl bulacağın hakkında pek bilgim yok, bir makalede okumuştum. Oraya baktım yazmıyordu. Etiklediğim arkadaş sana yardımcı olabilir. Bu bilgiye ulaşırsam kısa zaman içinde sana aktarırım. Tarih ve saati düzeltirsen belki düzelebilir, bazı sitelerde öyle yazıyor. Dediğim gibi öğrenirsem en kısa zamanda sana dönerim.

@KaanKARA

Arkadaşlarının tabletide rootlu olması lazım. WiFi dosyalarını nasıl bulacağın hakkında pek bilgim yok, bir makalede okumuştum. Oraya baktım yazmıyordu. Etiklediğim arkadaş sana yardımcı olabilir. Bu bilgiye ulaşırsam kısa zaman içinde sana aktarırım. Tarih ve saati düzeltirsen belki düzelebilir, bazı sitelerde öyle yazıyor. Dediğim gibi öğrenirsem en kısa zamanda sana dönerim.

@KaanKARA
Teşekkürler. Sorun donanımsal mı? Umarım öyle değildir.

Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum, büyük ihtimalle yazılımsal.

Umarım öyledir. Bunu sormamın sebebi ise bu sorun ıphone telefonlarda da oluyormuş. Ama onlarınki donanımsal bir sorunmuş. Samsung Galaxy S4' de de olmuş. Ama bu yazılımsal bir sorunmuş ve güncelleme ile düzelmiş. Kısacası çok karışık bir sorun. :D

Aynı sorun bende de var ama ben tableti rootlamadım kendi kendine oldu. Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama sorun devam ediyor. İlk açıldığında wifi geliyor ama güncelleştirmeleri denetleyince gidiyor. Çok gıcık bir sorun.

Aynı sorun bende de var ama ben tableti rootlamadım kendi kendine oldu. Fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama sorun devam ediyor. İlk açıldığında wifi geliyor ama güncelleştirmeleri denetleyince gidiyor. Çok gıcık bir sorun.

Aynen. Bir türlü bulamadım çözümünü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı