MEB'in dağıttığı tablette YouTube'a girilmiyor

hknzcn6

Decapat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşa MEB'in dağıttığı aidata alim tableti verdiler ama YouTube'a falan girilmiyorç ROM atmasını da bilmediğinden acaba okulun bilişim öğretmeni bu tableti yapabilir mi? Mdm'siz ROM'u Fatih projesi paylaşmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşa MEB'in dağıttığı aidata alim tableti verdiler ama YouTube'a falan girilmiyorç ROM atmasını da bilmediğinden acaba okulun bilişim öğretmeni bu tableti yapabilir mi? Mdm'siz ROM'u Fatih projesi paylaşmış.
Evet, paylaştı MEB. FATİH Projesi gereği YouTube'u engellemiş olabilirler. ROM atabilirsiniz, belki düzelir.

Tablet tamamen sizin ise hard reset deneyin. Olmazsa dükkana götürün onlar halleder.
Bi' benimkini denesin, her şeyin çözümü hard reset veya tamirci değildir.

Bilişim öğretmenini bilmediğimizden hiçbir şey diyemeyiz. Bizim matematikçi yapıyor msl :)
Hayır, MEB artık ROM'a izin veriyor. Hatta kendi ROM'unu yayınladı. Bizim cahil bilişim hocaları da "yok, açılan tableti bozarsın" diye korkutur. (MEB ROM'ları dışındakilere diyebilirler ama. Onların garantisi yok.)

Bi' benimkini denesin, her şeyin çözümü hard reset veya tamirci değildir.

Hayır, MEB artık ROM'a izin veriyor. Hatta kendi ROM'unu yayınladı. Bizim cahil bilişim hocaları da "yok, açılan tableti bozarsın" diye korkutur.

Cidden bilişim hocaları kadar cahilini görmedim. Bildikleri Max şey scratch ve Fatih kalem. Blender 3D diyorum evet evet öyle diyor. Unity Unreal hak getire zaten.

Sağ olun o zaman bir bilişimciye soralım.
Hayır, gerek yok. ROM atın bi'. Bilişim hocaları dediğim gibi sizi ROM atmaya korkutur. Halbuki çoğu ROM sıkıntı çıkarmaz yani tableti bozmaz. Bozsa bozsa kamera uyumsuzluğu ve şarj göstergesi sıkıntısı yaşarsınız. (ETAB 5 için diyorum.)

Hayır, gerek yok. ROM atın bi'. Bilişim hocaları dediğim gibi sizi ROM atmaya korkutur. Halbuki çoğu ROM sıkıntı çıkarmaz yani tableti bozmaz. Bozsa bozsa kamera uyumsuzluğu ve şarj göstergesi sıkıntısı yaşarsınız. (eTab 5 için diyorum.)

İşte sıkıntıda orada ben tabletime ROM attım yakın arkadaşınkine attım ama yine de bu arkadaşla pek yakın olmadığımdan ne o güvenir ne de ben.

Tablet sizin olduyda ROM atmanızı öneririm. Ya da Youtube Vanced indirin o tablete.Hem reklamsız hem de tablette bir sıkıntı çıkarmıyor

Geri
Yukarı