MEB'in Verdiği General Mobile E-TAB 5 Root Nasıl Atılır ?

• Konuyu başlatan Eren Emre
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 138B
E

Eren Emre

Ziyaretçi
Arkadaşlar dün okulda MEB'in verdiği G.M. E-Tab 5'e root nasıl yapılır ? E-TAB 4'te yapılanların hiçbiri işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu e-Tab 5'in görüntülerini atabilir misin acaba? Zira internette gram bilgi yok cihaz hakkında.
Buyur.

3C24576EEABA16CC3C9BE4D1FBFB9F74.jpg

Root atmak yasak bu tabletlere atanlar hakkında cezai işlem uygulamışlar herkes öyle söylüyor zaten velilere atmaması konusunda mesaj gelmiş okuldan. Direk disiplinmiş root atmak.

Root atmak yasak bu tabletlere atanlar hakkında cezai işlem uygulamışlar herkes öyle söylüyor zaten velilere atmaması konusunda mesaj gelmiş okuldan.Direk disiplinmiş root atmak.

Yazin cagirip disipline veremezler. Temel liseye geciyorum seneye.

Arkadaşlar, bende de eTab 5 var, Root'lamaya korkuyorum. Son sınıfta tekrar teslim edeceğimiz için. eTab 5 de Google Play yok. Bende tarayıcıdan apk indiriyorum ama sadece Zippyshare sitesinden iniyor tablete. O siteden APK'ları yükleyip oyun vb. programları atabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı