Medal of Honor 2010 CD key kabul etmiyor

HakanKurt07

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar arkadaşlar, Steam indirimlerinde medal of Honor almıştım aldıktan sonra kütüphaneye 2 tane oyun eklendi multiplayer ve Single Player ikisini de indirdim Single Player de kod istedi girdim sorun olmadan açıldı ama multiplayer de işler çok karıştı. Multiplayer e girmeden önce EA Games'in sitesinden kod aktifleştirmek gerekiyormuş kodu yazdım ürününüzü seçin dedi altta medal of Honor (English us, français) seçiliydi ileriye tıkladım ürünü doğrula dedi yine ileriye tıkladım şöyle bir hata aldım "istediğinizi gerçekleştirirken bir hata oldu lütfen daha sonra yeniden deneyin" böyle olmayınca multiplayeri açtım EA hesabımın şifresi ve e-postayı istedi girdim ve yine hata aldım "login failed there is a network problem" bir türlü olmuyor. Eğer çozemezsem oyun boşa gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Multıplayer zorluğu olanlar buradan baksın çözümü yazıyorum;

Öncelikle oyunu bilenler bilir hikaye Morina oyunlarından daha gerçekçi çünkü Taliban gibi gerçek bir terör örgütüyle savaşıyoruz ve gerçek bir Amerikan denizcisinin yapabileceği gibi bir sonla bitiyor. Ölümlü ol.

Şimdi çok oyunculu bölümüne gelelim;

Her şeyi yaptın ve hala çalışmıyorsun, hemen elektronik sanatlar müşteri hizmetleri canlı desteğine ulaşıyorsun, kanıtını alabilmen için oyun SS'de "giriş başarısız" hatası alıyorsun, sonra resmi ile İngilizce yazışmaya başlıyorsun, önce size bilgisayarınızı görev yöneticisine çevirecek şeyler söyleyecektir. Diyelim ki denedim ve farklı yardım isteyin, taa ki "Oyunu Steam'den kaldırın (kaldır) Origin (EA hesabı ile aynı) hesabınızı satın aldınız, 2010 onur madalyası hesabınızda tanımlı, sonra oyunu Origin'den kuruyorsunuz. Ve onur madalyası kurulu olduğu dosyadadır. Aynı çok oyunculu "MP" dosyasını açın ve "mohmpupdater"ı yönetici olarak çalıştırın ve adımları takip ederek oyuna girip EA hesabınızla oynayabilirsiniz. EA müşteri hizmetlerine yazmadan MP'yi asla çözemezsiniz oyuna herkesi beklerim :)

Steam'e de yazdım bu incelemeyi kesin çözüm budur, çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz :)

Multıplayer zorluğu olanlar buradan baksın çözümü yazıyorum;

Öncelikle oyunu bilenler bilir hikaye Morina oyunlarından daha gerçekçi çünkü Taliban gibi gerçek bir terör örgütüyle savaşıyoruz ve gerçek bir Amerikan denizcisinin yapabileceği gibi bir sonla bitiyor. Ölümlü ol.

Şimdi çok oyunculu bölümüne gelelim;

Her şeyi yaptın ve hala çalışmıyorsun, hemen elektronik sanatlar müşteri hizmetleri canlı desteğine ulaşıyorsun, kanıtını alabilmen için oyun SS'de "giriş başarısız" hatası alıyorsun, sonra resmi ile İngilizce yazışmaya başlıyorsun, önce size bilgisayarınızı görev yöneticisine çevirecek şeyler söyleyecektir. Diyelim ki denedim ve farklı yardım isteyin, taa ki "Oyunu Steam'den kaldırın (kaldır) Origin (EA hesabı ile aynı) hesabınızı satın aldınız, 2010 onur madalyası hesabınızda tanımlı, sonra oyunu Origin'den kuruyorsunuz. Ve onur madalyası kurulu olduğu dosyadadır. Aynı çok oyunculu "MP" dosyasını açın ve "mohmpupdater"ı yönetici olarak çalıştırın ve adımları takip ederek oyuna girip EA hesabınızla oynayabilirsiniz. EA müşteri hizmetlerine yazmadan MP'yi asla çözemezsiniz oyuna herkesi beklerim :)

Steam'e de yazdım bu incelemeyi kesin çözüm budur, çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz :)
farklı yabancı kaynaklara da yardımcı olmak için çeviri kullanmıştım,o yüzden türkçe biraz sıkıntılı olmuş kusra bakmayın,çözüm kesindir,anlamdığınız yerde yardımcı olabilirim,iyi forumlar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı