Çözüldü Media Creation Tool20h2'da Windows 10 Pro seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zZxdfc01

Picopat
Daha fazla  
Media Creation Tool20h2'da Windows 10Pro'yu kurmak istemiştim. Fakat kurulum işleminde Windows 10Pro seçeneği yok. Sadece Windows 10 seçeneği var bilgisayar a kurulum işlemini yaparken bana seçenek sunar mı ne yapmam lazım?

Adsız.png

Media Creation Tool20h2'da Windows 10Pro'yu kurmak istemiştim. Fakat kurulum işleminde Windows 10Pro seçeneği yok. Sadece Windows 10 seçeneği var bilgisayar a kurulum işlemini yaparken bana seçenek sunar mı ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 826001

Windows 10 Pro içinde dahildir. Windows 10 Pro Versiyonu'nu kurulum yaparken siz seçeceksiniz.

Yani bana içeresinde tekrardan soracak değil mi?

Teşekkür ederim peki lisansımın olmasına gerek var mı?

Lisansınız yok ise 30 günlük deneme sürümü kullanırsınız. Deneme sürümünde sadece kişiselleştirme gibi özellikler kısıtlanıyor. Hem çoğu alışveriş sitesinde ucuza OEM Key'ler satılıyor alabilirsiniz.

İçinde dahil. Siz kurulumda lisansı girerseniz zaten ona göre de kurulumu yapacaktır.

Windows 10Pro seçmek.

Windows 10 Pro içinde dahildir. Windows 10 Pro Versiyonu'nu kurulum yaparken siz seçeceksiniz.

Peki lisansımın olmasına gerek var mı?
Lisansınız yok ise 30 günlük deneme sürümü kullanırsınız. Deneme sürümünde sadece kişiselleştirme gibi özellikler kısıtlanıyor. Hem çoğu alışveriş sitesinde ucuza OEM Key'ler satılıyor alabilirsiniz.
Teşekkür ederim iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı