Media encoder 2022 görüntü bozukluğu

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da gördüğünüz üzere YouTube kanalıma video editlerken videomu editleyip Media encodera yolladıktan sonra görüntünün bozuk çıktığını fark ettim. İlk başlarda böyle bir sorun yaşamıyordum fakat 2 gündür bu sorunu yaşıyorum. Farklı bir sorun olarak Premiere Pro sürekli hata veriyor.
1677165763638.png

Benzer bir sorunu normal bir şekilde After Effects'den render alırken yaşamıştım varsayılan pluginlerim üzerinde yaptığım değişiklikden dolayı olduğunu düşündüm ve başka bir versiyona geçince sorunum düzeldi.

Evet başlarda zorluk yaşanabilir Premiere Pro geçin derdim fakat Valorant clibi koymanızdan tahminimce fragmovie üzerinde çalışmak istiyorsunuz bunun için en iyisi After Effects
Fragmovie tarzı değil de böyle ufak renk ayarı geçişler vb. hafif editler yapıyorum. Mesela illa ki görmüşsünüzdür, crosshair videoları. O tarz videolar yapıyorum. Onda da çok fazla edit yok :).

Fragmovie tarzı değil de böyle ufak renk ayarı geçişler vb. hafif editler yapıyorum. Mesela illaki görmüşsünüzdür, Crosshair videoları. O tarz videolar yapıyorum. Onda da çok fazla edit yok :).

O tarz videolar için Premiere de iş görür hocam menü olarak bana kalırsa afterdan daha anlaşılır.

O tarz videolar için Premiere de iş görür hocam menü olarak bana kalırsa afterdan daha anlaşılır.

Evet Premiere Pro öğrenmeyi istememin sebebi arayüzü çok anlaşılır ve After Effects'de ki bazı pluginler Premiere Pro da da var. Hocam bu arada kanalıma destek olmak isterseniz kanalımın adı "gelpcpc" şu an 56 aboneyim. Desteklerseniz şimdiden teşekkürler:).

Evet Premiere Pro öğrenmeyi istememin sebebi arayüzü çok anlaşılır ve After Effects'de ki bazı pluginler Premiere Pro da da var. Hocam bu arada kanalıma destek olmak isterseniz kanalımın adı "gelpcpc" şu an 56 aboneyim. Desteklerseniz şimdiden teşekkürler:).

Desteklerim tabii.

Geri
Yukarı