Media Markt Ayıplı Ürün Satışı - Personel Davranışı

CaptainToaD

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben 23.09.2015 tarihinde Media Markt'tan Lenovo A7000 Cep Telefonu aldım fakat telefon çizik olarak ve Google Play'den çoğu uygulamayı yükleyemez olarak geldi. Dün mağazaya gittigimde personele söyledim fakat çiziğin kullanıcı hatası oldugunu o uygulamalarla da telefonun kaldırmadıgını söyledi. (sert bir tavırla) Sonra ben de ona tüketici olarak haklarımı hatırlattım fakat öyle bir hakkım olmadıgını sadece 14 gün içinde cayma hakkım oldugunu söyledi. Şimdi ben mağazaya dilekçe mi yazayım? Hakem heyetine mi başvurayım yoksa direk Tüketici Mahkemesine mi başvurayım? O personele gelince onu da Media Markt'a sikayetvar ve MH aracılıgıyla sikayet ettim fakat hiçbir şey yapamadılar. MediaMarkt böyle ilgisiz bir firma, alışveriş yapmamanızı kesinlikle tavsiye etmem, böyle uğraşmayı sevenler yapabilir...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı