Media Markt Fatura ve Ürün numarası uyuşmazlığı

İsmailcavlac

Hectopat
Daha fazla  
3 ay önce media markttan PC satın aldım. Arizalandi ve garantiye vermek istedim,fakat veremedim. Çünkü faturada yazan seri no ile cihazın seri no su eslesmiyor ne yapabilirim?

MediaMark çalışanları ve müdürü ne içiyormus önce bunu sor onlara. Ne içiyorlarsa bende istiyorum :). Nasıl bir kafa ve nasıl bir satış biçimi bu şuan hayretler içindeyim doğrusu.Boşuna reklamlarında demiyorlar mış demek ki bakmadan almam diye.

Son düzenleme:
Sorunu bugün çözdüler.11 kez telefon görüşmesi oldu.yani 8 kez ben Media Markt i 3 kez onlar beni aradı. Bunu firmanın hizmet kalitesini anlayabilmeniz için yazdım. Ve ayrıca alış veriş yapacak arkadaşlar fatura ve cihazdaki seri numarasını kontrol ederseniz iyi olur. Acaba kontrol ederek alan var midir? :D

Sorunu bugün çözdüler.11 kez telefon görüşmesi oldu.yani 8 kez ben Media Markt i 3 kez onlar beni aradı. Bunu firmanın hizmet kalitesini anlayabilmeniz için yazdım. Ve ayrıca alış veriş yapacak arkadaşlar fatura ve cihazdaki seri numarasını kontrol ederseniz iyi olur. Acaba kontrol ederek alan var midir? :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı