Media Markt ve Vatan'dan neden ürün alınır?

YıldırayDgn

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi neden Media Markt ve Vatan Bilgisayar'ı şart koşuyor insanlar, onları bu kadar güvenilir kılan ne benim göremediğim? Fazla fiyat kalitesiz hizmetten başka yararı varsa bende almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan Bilgisayar'ı görmemek için yolumu değiştiririm o kadar:) Bence güvenilirlikte listenin en altlarında:) Paketi açılmış ürünler, bilgisiz çalışanlar, değişimden gelen ürünleri reyona geri sıfır diye koymaları, Asus almadın diye küsen çalışanlar vs. daha saymakla bitmez:)

Media mark'tan mause aldım logitech,pc ye taktım sorunlu mause,sonra götürdüm aldığım yere verdikleri cevap biz bu ürünü iade alamayız kutusu açıldığı için dediler.Faturanın arkasınada yazmışlar hakketten kutusu açılan ürünlerin iadesi olmaz diye.Kutusu açılmadan ürünün kusurlu olup olmadığını anlamak için kahin olmak lazim tabi.
Ne alıcaksanız internetten alın,bozuk çıkar,beğenmezsiniz 14 gün içinde iade etmek zorundalar.
Ben kendi adıma konuşayım bu mağazalara kendimi yorup paramı kaptırmak istemem.

Zeytinburnu Topkapı mağazası genel merkez. Oradan çok memnunum. Bilgisayarımı oradan topladım. Müşteri hizmetleri çok anlayışlı, bana çok yardımcı olmuşlardı. Bilgisayarı KDV indirimi zamanı topladım, piyasadan çok daha ucuza aldım bu da ek bilgidir.
Demem o ki indirim olmadığı sürece alacağınız ürünü görmek için gidilebilir.

Sanırım insanlar gidip başvuracakları hesap soracakları bi kurum olarak görüyorlar. Mağazalarının da çok olması bunu etkiliyor. Zira ülkede genelde insanlar sadece internet üzerinden mağazası olan ve gidip yüzyüze görüşeceğiniz birileri olmayan bi yerden ürün almak istemez.

Vatan Bilgisayar'ı görmemek için yolumu değiştiririm o kadar:) Bence güvenilirlikte listenin en altlarında:) Paketi açılmış ürünler, bilgisiz çalışanlar, değişimden gelen ürünleri reyona geri sıfır diye koymaları, Asus almadın diye küsen çalışanlar vs. daha saymakla bitmez:)
Bu duruma gercekten hayret ediyorum. Kulaklik bakmak icin gitmistim elbette bana ROG FUSION onerdiler ben de bu modeli dusunmedigimi soyledim ve calisan benden uzaklasti. Tuhaflar gercekten.

Topkapı mağazası
Hocam Cevizlibağ'dakini diyorsun sanırım. Asıl o şubenin allah bin belasını... Adamlar bana ikinci el MSI Z97 Gaming 5 anakart sattı ya:) Diyorum SATA kablosunda jelatini yok, adam bana bazılarında olmuyor diyor. Sonra bir sorun yüzünden allahtan Vatan'ı değil de MSI'a ulaşmayı düşünmüşüm. Orda çıktı zaten ortaya. Kardeşim avukat olduğu için onunla beraber gittik. Adamlar nasıl tutuştu aklın durur:) Özürler, yalanlar, birbirini suçlamalar. Gerçek yüzleri nasıl ortaya çıkıyor:) Yalan yok biz de güzel tehdit ettik:)
Bu duruma gercekten hayret ediyorum. Kulaklik bakmak icin gitmistim elbette bana ROG FUSION onerdiler ben de bu modeli dusunmedigimi soyledim ve calisan benden uzaklasti. Tuhaflar gercekten.
Ekran kartını Asus değil de Zotac almak istedim diye adam bana "Ben size daha bir şey anlatamam" dedi. Dedim gel buraya nereye anlatamıyorsun. Benimle böyle konuşamazsın diye çıkıştım. Hem bilgisiz hem hadsizler:)

Hocam Cevizlibağ'dakini diyorsun sanırım. Asıl o şubenin allah bin belasını... Adamlar bana ikinci el MSI Z97 Gaming 5 anakart sattı ya:) Diyorum SATA kablosunda jelatini yok, adam bana bazılarında olmuyor diyor. Sonra bir sorun yüzünden allahtan Vatan'ı değil de MSI'a ulaşmayı düşünmüşüm. Orda çıktı zaten ortaya. Kardeşim avukat olduğu için onunla beraber gittik. Adamlar nasıl tutuştu aklın durur:) Özürler, yalanlar, birbirini suçlamalar. Gerçek yüzleri nasıl ortaya çıkıyor:) Yalan yok biz de güzel tehdit ettik:)
Şans işi deyip aradan sıyrılsam mı acaba? :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı