Mediakraft'a Ziyaret

Helal kardeş, sömürülmeye devam. Sizin sayenizde çuvalla para kazanıyorlar ama adamların gözünde hiçsiniz.
Kardeşim adamlar hakkıyla en güzel şekilde işlerini yapıyolar. İnsanları güldürüp eğlendirmek kötü bir şey mi?
Emeklerinin karşılığını almalılar bana göre.

@Heretic kazandığı paradan sana ne? Seni eğlendirdikleri için mi böyle diyorsun?
Nasıl bana ne? Birileri haksız yere para kazanıp zenginleşiyorsa bunun en az 10 katı kadar kişi fakirleşiyor demektir. Kapitalizm bunu gerektiriyor, yersen!

Ayrıca burada savunduğunuz adamlara sokakta merhaba deseniz yüzünüze bile bakmazlar, sizi sadece kullanıyorlar para kazanmak için. Benim, bu adamların 1 ayda kazandığı kadar param olsa; sülalemi toplar Meksika'ya kaçarım.

Nasıl bana ne? Birileri haksız yere para kazanıp zenginleşiyorsa bunun en az 10 katı kadar kişi fakirleşiyor demektir. Kapitalizm bunu gerektiriyor, yersen!

Ayrıca burada savunduğunuz adamlara sokakta merhaba deseniz yüzünüze bile bakmazlar, sizi sadece kullanıyorlar para kazanmak için. Benim, bu adamların 1 ayda kazandığı kadar param olsa; sülalemi toplar Meksika'ya kaçarım.
Haksız yere kazandığını nereden biliyorsun ?
Adamlar orada hem insanları bilgilendiriyor hem ilginç şeyler gösteriyor hem de güldürüyor. İnsanlar da yaptıkları şeyleri de seviyorlar. Bu kadar takipçileri var ise bu insanların severek takip ettiklerini gösterir. Doktorluk, mühendislik, mimarlık sadece bunlar para kazandıran meslekler değildirler. İnsanları mutlu etmek ve de eğlendirmenin de haklı bir karşılığı olmalı. Kendi görüşünü kendine sakla kimse senin o kişileri izlemen için yalvarmıyor. Tepkini koymak için izlemezsin biter. Herkes kendi istediğini yapabilir. Bi zahmet bu tartışmayı da burda bitirelim.

Arkadaşlar bir gün Mediakraftın açık olduğu bir zaman onları ziyaret etmek istiyorum. Böyle bir şansım var mı ? Ziyaret eden arkadaşlar varsa söylerseniz çok sevinirim.
Zamanın'da küçük bir çocuk babasıyla ziyaret etmek istemişti, Çocuğu bırak içeri almayı kapıdan kovar gibi muamele yapmışlardı. Tavsiye etmem gitmeni ama belki değişmiş olabilirler. (Sanmıyorum)

Geri
Yukarı