Mediamark'ın kendi sitesi ve Hepsiburada sitesindeki ürünlerin fiyat farkı neden?

zafercoturoglu

Hectopat
Arkadaşlar, öncelikle merhaba. S23 adlı telefonu almayı düşünüyorum lakin MediaMarkt'ın kendi sitesinde telefon 31.000 TL olarak gözüküyor. Hepsiburada sitesinde satıcısının MediaMarkt olduğu sitede fiyat 29700 TL civarında gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Yaklaşık 1000 lira için internetten sipariş etmeye değer mi? Haberlerde hep kargoda telefonların çalındığı veya IMEI numaralarının alındığını görürdüm, hala böyle bir risk mevcut mudur? Önceden böyle bir sipariş gerçekleştiren birileri var ise Hepsiburada üzerinden ürünü alırsam garanti durumunda ya da bir şey olursa MediaMarkt mağazası ile muhatap olabilir miyim?

Son düzenleme:
Ben daha önce hepsiburadan telefon aldım sorun yaşamamıştım. Mediamartk satıcısı ise sorun yaşadığında direk mağazaya bile gidebilirsin. Bende klavyemi internetten almıştım. Çizik vardı diye mağazaya gidip değişim yapmıştım.

Klavyeyi Medimarkt'ın kendi sitesinden mi aldınız
Evet hepsiburada'dan değil kendi sitesinden almıştım. Ancak hepsiburada'dan da alsanız zaten aynı satıcı. Kendi sattığı ürün. Sorun yaşarsanız mağazaya gidip ürünü garantiye göndertebilirsiniz. Garantiden geldiğinde gidip mağazadan teslim alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı