MediaMarkt 10 Şubatta alınan kulaklığı iade almıyor

Lucentias

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 2024 yılının 10 şubat tarihinde kulaklık aldım. 10 gün sonra yani bugün 20 şubat'ta kulaklığımın bir tarafında ses sorunu olmaya başladı. Bunun üzerine mağazaya gittim ve durumu anlattım. Bana "kişisel ürün vesaire" diyerek iade alamayacaklarını söylediler. Ben de değişim yapılıp yapılamayacağını sordum, ancak yine aynı cevabı aldım. Kulaklık satıyorsunuz, 10 günde sorun çıkıyor, size geliyorum, bana garantiye gönderin diyorsunuz. Markaya gönderilecek ürün bana gelecek vesaire derken çok zaman harcanacak tabii marka bana gelip sizden kaynaklı demesse :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklıklar kulağa temas ettiği için hijyen kuralları çerçevesinde iade veya değişime uygun değildir zira başkasının kullandığı bir kulaklığı kimse almak istemez fakat ürünün arızalı olması durumunda tamiri veya değişimi olur bunun tespitini de satış mağazası değil yetkili teknik servis yapabilir. Faturanız ile ilgili yetkili servise giderseniz sorununuz halledilir zira yetkili servisler bu konuda özellikle yeni alınan ürünlerle ilgili yardımcı oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı