Mediamarkt mağazadan alınan ürünlerde iade olmadığını söylüyor

yankie

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
10 yıllık mouse olmasına rağmen gayet güzel. SteelSeries Pad'ın üstünde çok rahat hareket ediyor. Macro tuşları da gayet iyi ama elime küçük geldi. MediaMarkt mağazasından almıştım, ertesi gün gittim üstüne para verip daha iyi bir model almak istediğimi söyledim. İnternet üzerinden alsaydınız 14 gün içinde iade hakkınız var dediler ama mağzadan alınan ürünlerde açıldıktan sonra iade alamıyoruz dediler. Memnuniyetsizlik iadesi sadece Online'da varmış çok saçma.

G203 Lighting alacağım tekrar ya da başka bir mouse. Hem küçük hem uzun kullanımdan sonra elde ağrı yapıyor ama Katar Pro ve onun gibi mouse'lardan 100 kat daha iyi yine de :D

10 yıllık mouse olmasına rağmen gayet güzel. SteelSeries Pad'ın üstünde çok rahat hareket ediyor. Macro tuşları da gayet iyi ama elime küçük geldi. MediaMarkt mağazasından almıştım, ertesi gün gittim üstüne para verip daha iyi bir model almak istediğimi söyledim. İnternet üzerinden alsaydınız 14 gün içinde iade hakkınız var dediler ama mağzadan alınan ürünlerde açıldıktan sonra iade alamıyoruz dediler. Memnuniyetsizlik iadesi sadece Online'da varmış çok saçma.

G203 Lighting alacağım tekrar ya da başka bir mouse. Hem küçük hem uzun kullanımdan sonra elde ağrı yapıyor ama Katar Pro ve onun gibi Mouse'lardan 100 kat daha iyi yine de :D

Aynen internet alışverişlerinde koşulsuz iade var fakat mağaza satın alımlarında üründe bir ayıp-kusur yoksa iade almama hakkı var mağazanın. Yine iade alsa alabilir ama keyfine kalmış biraz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet üzerinden alsaydınız 14 gün içinde iade hakkınız var dediler ama mağzadan alınan ürünlerde açıldıktan sonra iade alamıyoruz dediler. Memnuniyetsizlik iadesi sadece Online'da varmış çok saçma.

Öyle diyorsa öyledir hocam :) Aslını konuşursak saçma olmuş gerçekten. İade alması gerekliydi normal şartlarda. :/

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı