MediaMarkt doa tecrübesi olan var mı?

Bertax20

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, MediaMarkt üzerinden alınmış ASUS laptop, kutusundan çıkar çıkmaz üst üste birçok hata verdiği için servise gitti ve doa(değişim) onayı aldı. Fakat aynı ürün MediaMarkt sitesinde ve mağazalarında maalesef yok. Bu raporla başvuru yaptığımda stok olmadığı için iade seçeneği sunulacak sanırım. Fakat iade tutarına muadil bir bilgisayar alamıyorum. Bu nedenle iadeyi kabul etmeyeceğim. Bu noktadan sonra ne gibi haklarım doğuyor. Firmanın tutumu ne olur? Tedarikçiyle mi görüşmem gerekir? Daha önce benzer sorun yaşayan var mıdır?

Selamlar, MediaMarkt üzerinden alınmış ASUS laptop, kutusundan çıkar çıkmaz üst üste birçok hata verdiği için servise gitti ve doa(değişim) onayı aldı. Fakat aynı ürün MediaMarkt sitesinde ve mağazalarında maalesef yok. Bu raporla başvuru yaptığımda stok olmadığı için iade seçeneği sunulacak sanırım. Fakat iade tutarına muadil bir bilgisayar alamıyorum. Bu nedenle iadeyi kabul etmeyeceğim. Bu noktadan sonra ne gibi haklarım doğuyor. Firmanın tutumu ne olur? Tedarikçiyle mi görüşmem gerekir? Daha önce benzer sorun yaşayan var mıdır?
Misli ile değişim talebinizi iletin, misli fiyat bazında değil özellik bazında.

Olmadı thh başvurusu yapın, thh her iki firmanın en fazla 3 ayda içinden geçer.

Aşağıdaki sorunu Asus tuf gamıng a15 2023 cihazda yaşadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Misli ile değişim talebinizi iletin, misli fiyat bazında değil özellik bazında.

Olmadı thh başvurusu yapın, thh her iki firmanın en fazla 3 ayda içinden geçer.

Aşağıdaki sorunu Asus tuf gamıng a15 2023 cihazda yaşadım.

Bilgisayarı nereden almıştınız hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı