MediaMarkt güvenilir mi?

Usta Yoda

Hectopat
Tam 7 gün önce Mediamarkt internet sitesi üzerinden ekran kartı sipariş ettim. 7-10 iş günü içerisinde kargoya verilir yazıyordu. Zaman daha dolmadı ancak internette araştırdım ve birçok şikayete rastladım. Ben satın aldığımda ürün stokta vardı ancak şu an stokta yok. Bu bir sorun teşkil eder mi? Daha önce alışveriş yapan var mı? Ürünü iade etmeli miyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
En güvenilir 2-3 firmadan biri. Neden çekinceniz var?

Ülkemizde en sevdiğim firmalardan biridir. Genelde mağazasından ama bazen de internet sitesinden alışveriş yaptığım oldu. Çalışma şekilleri çok hoşuma gidiyor benim. Geçen sene neredeyse 8000 TL alışverişim olmuş. Genelde OEM parçalar olmak üzere Notebook gibi bir kaç farklı ürün almışım. Sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum. :)

Başta ben de böyle düşünerek tereddütsüz satın aldım. İnternetteki şikayetleri gördükçe tedirgin olmaya başladım. Çok fazla şikayet var. Tek taraflı satış iptali, bozuk ürün gönderme gibi.

Cidden teknoloji devini düşürdüğünüz hallere bakın. Telefonla aramaya ne dersiniz?

Arkadaşım keyfimden sormuyorum. Dün aradım müşteri hizmetlerini ve ürünümün ne zaman kargolanacağını sordum. Ürünü ben sipariş ettiğimde stokta olduğunu ancak şuan internet sitesinde stokta yok yazdığını söyledim. Bana verdikleri cevap Asustan sipariş edip gönderiyoruz oldu ve ne zaman tedarik edileceğiyle ilgili işlem başlatmak gerektiğini söylediler. İşlemi başlattık ve gün içerisinde bana dönüleceğini söylediler ancak kimse aramadı. Bu yüzden tedirgin olmuş olabilirim.

Dünya devi bir firma, illa ki birileri sorun yaşayacak. Şikayetvar.com'a bakarak ürün seçseydik vay halimize. Demek ki son ürünü sipariş etmişsiniz, ürün stoğu bitmiş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı