MediaMarkt hat üzerine iPhone SE'ye ne kadar taksit yapar?

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar size bir sorum var. Vodafone hat üzerine MediaMarkt'tan iPhone SE alacağım. Ama hat üzerine kaç taksit alabilirim, bunu öğrenmek istiyorum. Mesela Vodafone'da en fazla 3 taksit yapıyorlar SE modeline. MediaMarkt'ta hattın üzerine 12 taksit yapabilirler mi mesela?

Faturaya ek MediaMarkt yapmaz. Çünkü bir operatör değil. Atıyorum Turkcell kullanıyorsun ve MediaMarkt nasıl faturaya ek olarak bir ürün satacak sana? Mantıken yanlış zaten.

Hocam orada bir çalışan faturaya ek alabilirsiniz belirli telefonlarda demişti. SE yi sormuştum onu da alabilirsiniz demişti. Ama kaç taksit alabileceğimi sormamıştım. Mesela Vodafone'de 3 taksit oluyor en fazla mediamarkta 12 taksit yapabilirler mi?

Hocam orada bir çalışan faturaya ek alabilirsiniz belirli telefonlarda demişti. SE yi sormuştum onu da alabilirsiniz demişti. Ama kaç taksit alabileceğimi sormamıştım. Mesela Vodafone'de 3 taksit oluyor en fazla mediamarkta 12 taksit yapabilirler mi?
Hocam sana kullandığın operatörden alabilirsin demiştir. Media Markt'ta faturaya ek sistemi yok ki? Orası bir operatör değil zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı