Mediamarkt indirim yapıyor mu?

Hepsiburada'da 2.200 TL.

Konuyu okumadan yorum yapmak için ne kadar uğraşıyorsunuz anlamıyorum.

Merhabalar,

MediaMarkt gibi teknoloji mağazaları, birçok üründe iskonta yaparak, belirli yüzde oranında indirim yapıyormuş. Bu doğru mu?

Almayı düşünüyoruz. İndirim yaparlar mı? Mağazadan alacağız.

MediaMarkt'tan kulaklık alırken stok bitirmek için bana özel indirim yapmışlardı fakat yüzdelik indirim olayını bilmiyorum hocam.

Hocam pahalı bir ürün alırken, enayi gibi gidip, birkaç yüz TL fazladan vermem herhalde. İnternet üzerinden pahalı ürünler almamaya çalışıyorum ve güvenmiyorum. O yüzden mağazadan, birkaç yüz TL fazladan verip alacağım.
Katılıyorum hocam, 500-600 lira daha fazla vermemek için trendyoldan aldığım telefonu 2 haftadır bekliyorum.

Hocam pahalı bir ürün alırken, enayi gibi gidip, birkaç yüz TL fazladan vermem herhalde. İnternet üzerinden pahalı ürünler almamaya çalışıyorum ve güvenmiyorum. O yüzden mağazadan, birkaç yüz TL fazladan verip alacağım.
13-14k lık alışveriş yaptım internetten hiç sıkıntı yaşamadım daha. Bu gibi sorunları yaşayanlar genelde buldukları ilk ürünü alıyorlar mağaza vs araştırmadan.

13-14k'lık alışveriş yaptım internetten hiç sıkıntı yaşamadım daha. Bu gibi sorunları yaşayanlar genelde buldukları ilk ürünü alıyorlar mağaza vs. araştırmadan.
Aslında bayağı bir araştırdım. Ve öderken kullanılacak kart benim değil, babamın. Yani ben aslında güveniyorum ama babam güvenmediği ben de güvenmemiş sayılıyorum.

Aslında bayağı bir araştırdım. Ve öderken kullanılacak kart benim değil, babamın. Yani ben aslında güveniyorum ama babam güvenmediği ben de güvenmemiş sayılıyorum.
O konuda yapacağımız birşey yok maalesef bizde ilk alışveriş yaptığımız zamanlarda babamla böyle sıkıntılar yaşıyorduk zamanla aştık ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı