MediaMarkt kulaklık iadesinde eksik parça varsa ne olur?

Profesör01

Hectopat
Merhabar, MediaMarkt'ın şubesinden Logitech G432 aldım ve defolu olduğu için iade etmek istedim ve bana 21 gün içinde cevap vereceklerini söylediler fakat ben kutunun içindeki ses kartı ile Y kablosunu unuttum. Nasıl bir süreç işler yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubeden aldıysan ve kutuyu açtıysan hiçbir türlü iade almazlar keşke internetten alsaydın. İade talebiyle servise yönlendirdiler sanırım muhtemelen onlarda iade almamak için bahane arayacağı için güzel bir sebep vermişsin. İade almıyoruz çünkü bu ürünler eksik diye not düşerlerse sende o ürünleri koyup tamamladım diye tekrar gönderirsin.

Götürüp onları da teslim edin ya da iletişime geçip onları da iletin. Eksik parça ile iadenin olumlu sonuçlanacağını sanmıyorum. Defolu olarak alınınca belki tolerans geçerler.

Götürüp onları da teslim edin ya da iletişime geçip onları da iletin. Eksik parça ile iadenin olumlu sonuçlanacağını sanmıyorum. Defolu olarak alınınca belki tolerans geçerler.

Kiminle iletişim kurayım MediaMarkt ile mi Logitech ile mi?
Şubeden aldıysan ve kutuyu açtıysan hiçbir türlü iade almazlar keşke internetten alsaydın. İade talebiyle servise yönlendirdiler sanırım muhtemelen onlarda iade almamak için bahane arayacağı için güzel bir sebep vermişsin. İade almıyoruz çünkü bu ürünler eksik diye not düşerlerse sende o ürünleri koyup tamamladım diye tekrar gönderirsin.

Ürünü alalı 7 gün oldu şu anki süreç iade etmem için olan 14 güne eklenmez değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı