MediaMarkt outlet ürün alınırken kutu içeriği eksik ve hasarlı olma ihtimali var mı?

Egepecel

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5 7500f gigabyte a610m h gigabye rtx 4070super windforce
Medimarkta butceme uygun outlet mouse buldum. Ürünün kutusunda eksik esya ile gelme ya da hasarlı gelme ihtimali var midir? Aerox 3 Wireless urününü alacağım.

Aerox 3'ü kesinlikle önermem. Kaça buldunuz daha iyi bir mouse önerelim Aerox 3 fiyatına.

Normal fiyati 1700TL ama Online özel %20indirim oluyor ve hediye kartım var ve 800TL gibi geliyor Warzone oynuyorum ve alacagım fareun hafif olmasını istiyorum.

Normal fiyati 1700TL ama Online özel %20indirim oluyor ve hediye kartım var ve 800TL gibi geliyor Warzone oynuyorum ve alacagım fareun hafif olmasını istiyorum.
M800 Pro veya Alabiliyorsanız Dareu A950 Pro alın biri 1100 biri 1300 tl. Aerox 3'ten kat kat daha iyi ve daha kaliteli ürünler. Aerox 3 gerçekten kötü bir fare sırf steelseries olduğu için para verilmez. Hediye kartını da farklı bir üründe kullanırsınız.

M800 Pro veya Alabiliyorsanız Dareu A950 Pro alın biri 1100 biri 1300 tl. Aerox 3'ten kat kat daha iyi ve daha kaliteli ürünler. Aerox 3 gerçekten kötü bir fare sırf steelseries olduğu için para verilmez. Hediye kartını da farklı bir üründe kullanırsınız.

Bu site güvenilirmidir daga önce hic gormemistim? Guvenilir ise a950 alabilirim

Bu site güvenilirmidir daga önce hic gormemistim? Guvenilir ise a950 alabilirim
Güvenilir sadece iade konusunda sorun çıkarıyorlar fakat A950'de herhangi bir kronik sorun olmadığı için sorun yaşama ihtimalin çok düşük. Benim gibi alışveriş yapan tonlarca insan var site bilindik bir site yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı