MediaMarkt seri no uyuşmazlığı

Angellll

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 ay önce mediamarkdan Logitech G PRO superlight aldım ve bugün sol Click'i yere düştükten sonra bozuldu, iade için Müşteri hizmetlerine gittim fakat kutu seri numarası mousedeki seri numarası ile farklı olduğunu söylediler, yaşadığım durumu açıklayabilecek birisi var mı?

(İade ya da değişim ürünü değil, paketi sıfır açtım)

Ürünü satan MediaMarkt olduğu için seri numarasının neden farklı olduğunu kendilerinin söylemesi gerekiyor. Sizi ilgilendiren bir durum yok. Bir zahmet halletsinler. O zaman seri numarası tutmayan ürün satarak tüketiciyi dolandırmış oluyorlar. Eğer garanti çözümü sunmuyorlarsa bunu yüzlerine söyleyin. Faturalı aldığınız ürünün garantisini vermek zorundalar.

Sistemden bakıp ürünün girişi olmadığını söylediler, biz gene deneriz fakat yarı yarıya şansınız var deyip gönderdiler

Öyle bir dünya yok. Ürünün faturasında alındığı yer MediaMarkt yazıyorsa olay bitmiştir. Girişini senin yapacak halin yok. Saçma sapan konuşmasınlar. Hakkınızı arayın. Ne demek girişi yok? Kaçak mal satıyorlar o zaman. Tüketici Mahkemesi takla attırır onlara. Güzelce durumu izah edin.

Geri
Yukarı