MediaMarkt siparişlerim kısmında yanlış adres yazmış

• Konuyu başlatan Arf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 5B

Arf

Hectopat
Yer
Çayırova
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe Asistan Yönetici
Merhaba iyi akşamlar.
Az önce MediaMarkt'tan bir alışveriş yaptım. Adresimi alışveriş kısmında doğru yazdığıma eminim ama siparişim "siparişlerim" kısmına düştüğün de çok farklı bir adres yazıyor. Faturayı e-postama gönder seçeneğini seçmiștim alışveriş yaparken, faturaya baktığım da fatura adresim doğru şekilde yazıyor ama alıcı olarak şöyle bir adres yer almakta.

Screenshot_20210130-194548.jpg

Bu durumdan bir sıkıntı çıkar mı acaba?

Siteye üye misiniz?
Siteye üye olupta 2-3 adres kaydınız var ise bazen rastgele geçerli adresi değiştirebiliyor. N11'de başıma gelmişti ve çözüm bulamadılar kargo peşinde koştum 1 hafta...
Her neyse en güzeli MediaMarkt'ı aramak ve düzeltilip düzeltilemeyeceğini sormak. Çünkü siparişlerim bölümünde yazan adrese gider eşyalrınız. Kargolanmadan konuşun derim.

Ümraniye meydan avm diye bir adres sanırım mağazadan teslim gibi bir şey oldu ama adrese teslim yazıyordu sipariş verirken. Site de üyeliğim de mevcut daha önce de mouse almıştım onda böyle bir şey yaşanmadı.

Ümraniye meydan avm diye bir adres sanırım mağazadan teslim gibi bir şey oldu. Site de üyeliğim de mevcut daha önce de mouse almıştım onda böyle bir şey yaşanmadı.
Ulaşıp teyit ettirin gerçekten mağazadan teslim mi diye. İster mağazadan alın, isterseniz ve yeni adres vermenize izin veriyorlarsa yeni adres girersiniz.

Ulaşıp teyit ettirin gerçekten mağazadan teslim mi diye. İster mağazadan alın, isterseniz ve yeni adres vermenize izin veriyorlarsa yeni adres girersiniz.
Böyle bir şey ilk defa geliyor başıma. Pazar günü müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor mu acaba veya şimdi arasam ulaşabilir miyim?

Böyle bir şey ilk defa geliyor başıma. Pazar günü müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor mu acaba veya şimdi arasam ulaşabilir miyim?

7/24 çağrı merkezi demişler ama belki pandemi sebebiyle bir farklılık olmuştur. Arayın deneyin bu numarayı.

7/24 çağrı merkezi demişler ama belki pandemi sebebiyle bir farklılık olmuştur. Arayın deneyin bu numarayı.
Görüştüm müşteri hizmetleri ile. Stok durumuna bağlı bu tip şeyler olabiliyormuș. Adresime ürünüm gelecekmiș. Cevaplarınız için teşekkür ederim çok sağolun.

Görüştüm müşteri hizmetleri ile. Stok durumuna bağlı bu tip şeyler olabiliyormuș. Adresime ürünüm gelecekmiș. Cevaplarınız için teşekkür ederim çok sağolun.
ben de aynı şeyi yaşıyorum bugün aldığım üründe adresime yakın bir mediamarkt adresi gözüküyor adresimi doğru yazmama rağmen sizin süreç nasıl ilerledi o zaman bilgi verir misiniz teşekkürler

Geri
Yukarı