MediaMarkt, Türkiye’nin Yeni Teknoloji Deneyimi Mağazası Tech Arena’yı Özel Bir Kampanyayla Açıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
MediaMarkt Tech Arena Kampanya

MediaMarkt, Cumhuriyet’in 100. Yılında Türkiye’deki tamamen deneyim odaklı yeni konsept mağazasını açıyor. 29 Ekim’de açılışı yapılarak tüketicilerle buluşacak olan mağaza, MediaMarkt’ın Türkiye’deki ilk Tech Arena konsept mağazası olacak. MediaMarkt, Tech Arena konsept mağazasının açılışına özel çeşitli kategorilerde, 2 gün sürecek bir açılış kampanyası da gerçekleştirecek. 29-30 Ekim tarihlerinde Tech Arena mağazasında geçerli olacak açılış kampanyası […]

Devamı: MediaMarkt, Türkiye’nin Yeni Teknoloji Deneyimi Mağazası Tech Arena’yı Özel Bir Kampanyayla Açıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bir de personellerine gıcık oluyorum. Hemen yapışıyorlar. Ürün satarken cambazlık yapıyorlar. İstisnalar hariç.
Kesinlikle. Bir tane kulaklık alacaktım Typ-c konnektörlü diyorum bu hangi cihazlarla uyumlu hepsiyle uyumlu universal diyor, içerisinde dac çipi falan mı var çip olduğuyla alakalı kutuya bişey yazılmamış eğer varsa almayacam diyorum yazılmadıysa yoktur diyor aldım baktım dac çipi var iade edecem satış personeline anlatıyorum üzerinde falan yazmıyor ama dac çipi varmış bunun olduğunu bilsem almazdım, bunlarda hijyen ürünleri efendim açıldığı zaman iade alamıyoruz....
Sonuç mağzadan bişey almam geç olsun güç olmasın internetten bişeyler bulurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı