MediaMarkt ve ASUS'un laptop teknik servis ücreti ne kadardır?

Ediz341

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 buçuk yıldır kullandığım bir oyuncu laptopu var son zamanlarda fanı daha yüksek sesler çıkarıyor ve bazen tak diye bir yere çarpar gibi ses çıkıyordu ve geçen günlerde bu ses durmaz oldu ve bilgisayara zarar verir düşüncesi ile uzun süredir kullanmıyorum. Fan kırık vs. olabilir büyük ihtimalle, fırsatım olur ise sesini ekleyeceğim. Teknik servise göndermeyi düşünüyorum, garantisi bitti. ASUS teknik servis ne kadar fiyat verir, fazla mı ister? MediaMarkt teknik servis de gönderebilirim, orası daha az mı fiyat veririr sizce? Önceden bu konuda tecrübesi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun ilk kısmında fan bir yere çarpıyor ve dönemiyor anladığım kadarı ile Armoury Crate uygulamasında değerlet böyle videonun diğer kısmında ise fan dönüyor ama bir yere deli gibi çarpıyor normalde bu kadar yüksek ses çıkması imkansız arkada başka uygulama çalışmıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı