Mediamark'tan alınan ürün iade edilebilir mi?

S2000

Centipat
Daha fazla  
1 Haziran tarihinde işlemci sipariş vermiştim, fakat iade etmek istiyorum. Ürün 2-3 Haziran gibi geldi, ürün sadece kutusu açıldı kullanılmadı. Sıkıntısız kutusunda duruyor iade etmek istiyorum iade alırlar mı?

iadeyi 14 gün geçmeden gerçekleştirmeniz gerekiyor.

MediaMarkt Kolay İade Süresi​

MediaMarkt'ın müşterilerine sunduğu kolay iade imkanından yararlanabilmek için ürünlerinizi 14 gün içerisinde herhangi bir MediaMarkt mağazasına veya anlaşmalı kargo şubelerine teslim edebilirsiniz..

Ürün peki açıldığı için problem olur mu?
iadeyi 14 gün geçmeden gerçekleştirmeniz gerekiyor.

MediaMarkt Kolay İade Süresi​

MediaMarkt'ın müşterilerine sunduğu kolay iade imkanından yararlanabilmek için ürünlerinizi 14 gün içerisinde herhangi bir MediaMarkt mağazasına veya anlaşmalı kargo şubelerine teslim edebilirsiniz..
Evet, iade edebilirsiniz. Daha önce laptop aldım 3 gün kullandım ve iade ettim. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Açarken kutusuna zarar verdiysen sorun olabilir. Kutusunda zarar yoksa açtın ve kullanmadıysan iade edebilirsin. Eğer açıp kullandıysan işlemci olduğu için almayabilirler.

Açarken kutusuna zarar verdiysen sorun olabilir. Kutusunda zarar yoksa açtın ve kullanmadıysan iade edebilirsin. Eğer açıp kullandıysan işlemci olduğu için almayabilirler.
Yok kullanmadım sadece koliyi düzgün bir şekilde ağzını kestim ürünü inceledim ve kutusuna geri koydum öyle duruyor alırlar mı yani?

Yok kullanmadım sadece koliyi düzgün bir şekilde ağzını kestim ürünü inceledim ve kutusuna geri koydum öyle duruyor alırlar mı yani?

Sorun olmaz hocam, cayma hakkının amacı ürünü görmeden aldığınızdan kaynaklanan dezavantajları ortadan kaldırmak için var. Test etseydiniz de sorun olmazdı.

Fakat hakkınızı bildiğinizi karşı tarafa hissettirin kabul etmeyerek sizi uğraştırabilirler, kanunen iade almak zorunda.

Geri
Yukarı