MediaMarkt’ta Stokları Eritiyoruz Kampanyası Devam Ediyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
mediamarkt

MediaMarkt, farklı kategorilerdeki ürünleri kapsayan geleneksel MediaMarkt’ta Stokları Eritiyoruz kampanyasına devam ediyor. MediaMarkt’ın cazip ödeme koşullarıyla birbirinden çeşitli ürün kategorilerinde 17 Ağustos’a kadar sürdüreceği kampanya, önümüzdeki günlerde farklı ürünlerle de çeşitlenerek devam edecek. Kampanya kapsamında; Huawei Matepad SE 10.4 inç 32GB Tablet 3.297 TL’den Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Elektrikli Süpürge 12.997 TL’den Bosch SMS4IKW62T Bulaşık Makinesi 12.997 TL’den […]

Devamı: MediaMarkt’ta Stokları Eritiyoruz Kampanyası Devam Ediyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu pahalılıkta stoklar nasıl eritilecekse artık. Arkadaşlar, bir ürünü satın almadan önce diğer sitelerle kıyasını yapıp öyle satın alın derim.
MediMarkt ve Vatan fiyatları uygun değil zaten, para hesabı yapmayanlar oralara yöneliyor.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
@ZCPS21 Evet çoğu zaman pahalı oluyor bazen de ucuz oluyor çok fazla şey aldım ucuz olarak diğer sitelere göre bu mağazalardan. Bütün sitelere bakmak en mantıklısı, eğer fiyatı aynıysa ben gidip mağazadan alıyorum mağazalara destek açışından, fiyatta küçük fark var ise yine mağazadan alıyorum ama çok büyük fark var ise internetten almak daha mantıklı. Mesela Mediamarkt bazen örnek veriyorum 5k alışverişlerde 1k hediye diye kampanya yapıyor fiyatı internetle aynı olan ürünlerde mantıklı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı