MediaMarkt'tan alınan PC'den cızırtı gelmesi garanti kapsamına girer mi?

Sinan Engin v1

Decipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar MediaMarkt'tan 6 ay önce bir bilgisayar almıştım. Ama dün kasa içini temizlerken herhalde kasaya toz falan kaçtı içerisine ve fazla rahatsız etmese de cızırtı sesi gelmeye başladı. Sonra neyse oyun oynayalım dedim CS:GO'da ekran kartı 75 derecede çalışıyordu ilk defa oyun dosyalarını falan doğruladım ve doğruydu. LoL gireyim dedim sonra onda da 45 dereceydi ama yine de bir tık fazla benim için. Bu bilgisayara bu şikayetle gitsem sizce garanti kapsamına girer mi?

Merhaba arkadaşlar MediaMarkt'tan 6 ay önce bir bilgisayar almıştım. Ama dün kasa içini temizlerken herhalde kasaya toz falan kaçtı içerisine ve fazla rahatsız etmese de cızırtı sesi gelmeye başladı. Sonra neyse oyun oynayalım dedim CS:GO'da ekran kartı 75 derecede çalışıyordu ilk defa oyun dosyalarını falan doğruladım ve doğruydu. LoL gireyim dedim sonra onda da 45 dereceydi ama yine de bir tık fazla benim için. Bu bilgisayara bu şikayetle gitsem sizce garanti kapsamına girer mi?

Steam'de sorun var oyundayken normal ısı oluyor ama Alt Tab yapınca ekran kartım %100e geliyor ve benimde ekran kartımdan ses geliyor ama yeniden başlatınca düzeliyor.

Steam'de sorun var oyundayken normal ısı oluyor ama Alt Tab yapınca ekran kartım %100e geliyor ve benim de ekran kartımdan ses geliyor ama yeniden başlatınca düzeliyor.

Yeniden başlatmayla alakası yok dün de bugünde giriyorum aynı sorun.
Bir de şöyle bir tuhaflık var ilk girdiğimde FPS'te ve sıcaklıkta sorun yok 2.maça girince FPS düşmesi ve bir anda ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı