MediaMarkt'tan Hogwarts oyun hediyeli PS5 disk hatası

Tnhn01

Femtopat
Daha fazla  
MediaMarkt internet adresinden PS5 satın aldım. Bugün kurdum. Hediye olarak Hogwarts oyun gönderdiler. CD'yi takayım dedim başta aldı CD'yi ancak herhangi bir işaret çıkmadı CD takıldığına dair. CD çalışma sesi de gelmiyor. Daha sonra CD'yi çıkardım. Tekrar takmaya çalışıyorum bu kez de CD'yi almıyor. CD'yi doğru taktığımdan eminim o konuda problem yok. Var mı aynı hatayla karşılaşan arkadaşlar veya bir bilgisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
MediaMarkt internet adresinden PS5 satın aldım. Bugün kurdum. Hediye olarak Hogwarts oyun gönderdiler. CD'yi takayım dedim başta aldı CD'yi ancak herhangi bir işaret çıkmadı CD takıldığına dair. CD çalışma sesi de gelmiyor. Daha sonra CD'yi çıkardım. Tekrar takmaya çalışıyorum bu kez de CD'yi almıyor. CD'yi doğru taktığımdan eminim o konuda problem yok. Var mı aynı hatayla karşılaşan arkadaşlar veya bir bilgisi olan?

CD'i ters takıyor olabilirsin. Ters çevirip takmayı dene.

Normalde konsolun desteklemediği bir disk bile olsa diski okumaya çalışır ve desteklemediğini belirtir. Sizde tepki vermiyor. Cihaz ile ilgili bir sorun olabilir.

Onu iyice araştırdım doğru takılma şeklinden eminim

Üzgünüm o zaman. Cihazın bozuk olabilir. Bu cihazda region lock yok zaten neredeyse. Aldığın yerin müşteri hizmetleri ile danış.

Teşekkür ederim kardeşim

Tavsiye olarak aldığın yere gidip başka oyunlar tak konsola. Aynı sorunu yaşıyorsan cihaz arızalı demektir. Konsolun CFI kodu nedir bu arada?

Geri
Yukarı