Medion Akoya E2212T driver bulma

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Cihazima 1 gun once format attiktan sonra sürücüleri internette aradim ama saglikli bir sonuca ulasamadim. Oncelikle cihazim dokunmatik ekrandi ama şu an dokunmatik islevi calismiyor. Ses karti surucusu yok. Sadece Wi-Fi yazilimi otomatik olarak geldi. Sürücüleri nasil bulabilirim acaba ? Şu anki Win10 surumu Enterprise. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Enterprise kurdunuz ve hangi sürüm numarasına sahip? 1803 gibi güncel bir sürüm kurarsanız dokunmatik sürücüyü dahil yükleyecektir. Tek yapmanız gereken WiFi sürücüsünü elle kurup cihazı İnternet'e bağlamak.

Neden Enterprise kurdunuz ve hangi sürüm numarasına sahip? 1803 gibi güncel bir sürüm kurarsanız dokunmatik sürücüyü dahil yükleyecektir. Tek yapmanız gereken WiFi sürücüsünü elle kurup cihazı İnternet'e bağlamak.
Cevabınız için tesekkurler lakin windows sürümüm 1803 olmasına ragmen dokumatik ekran çalışmıyor ve malesef hen driver bulamadım.
hocam malesef o driver pack bir sonuç vermedi. baska bir oneriniz var mı?

Medion ALDI'nin bir markası olduğundan doğru sürücüleri bulmak tam bir eziyet( ChiliGreen de böyle bir firma). Windows 10, ilginç bir şekilde bu notebooklardaki çoğu aygıtın sürücüsünü kendi yükleyemiyor, kendi destek sayfalarındaki sürücüleri bile yanlış veriyor bu firma, dolayısıyla işe yaramamış olması normal. Driverpack Solution veya onun yaptığı işi gören ücretsiz bir yazılımla sürücüleri bulup kurmanızı tavsiye ediyorum. Ancak kurarken bu ücretsiz sürücü bulma programlarıyla gelen ıvır zıvır ek programları kurmadığınıza emin olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı