Epic Games Mega indirim başladı

Horizon Forbidden West Complete Edition yaz indirimlerinde vs ne kadara iner sizce? Şu an mega indirimde yüzde 20 indirilmiş 1.200 lira civarı veresim gelmedi.

RDR 2 aldım onunda grafikleri hoşuma gitmedi baya ayar denedim 1080p de bulanık bir görüntü var. Türkçe dil yokmuş yama buldum kurdum fena olmadı ama iade edeyim dedim ayar denerken 8 saat geçmiş oynamışım biraz iade de edemedim dursun belki sonra oynarım dedim artık.

Horizon Forbidden West Complete Edition yaz indirimlerinde vs ne kadara iner sizce? Şu an mega indirimde yüzde 20 indirilmiş 1.200 lira civarı veresim gelmedi.

RDR 2 aldım onunda grafikleri hoşuma gitmedi baya ayar denedim 1080p de bulanık bir görüntü var. Türkçe dil yokmuş yama buldum kurdum fena olmadı ama iade edeyim dedim ayar denerken 8 saat geçmiş oynamışım biraz iade de edemedim dursun belki sonra oynarım dedim artık.
Rdr 2 nin grafikleri hoşuma gitmedi cümlesini ilk defa duyuyorum, şuan series x de oynuyorum sanat eseri ama yıllar önce and 5500 xt ekran kartıyla da oynamıştım harikaydı, down scale açık değil demi, amd de ayar yapmışsan her oyuna uyguluyor.

Rdr 2 nin grafikleri hoşuma gitmedi cümlesini ilk defa duyuyorum, şuan series x de oynuyorum sanat eseri ama yıllar önce and 5500 xt ekran kartıyla da oynamıştım harikaydı, down scale açık değil demi, amd de ayar yapmışsan her oyuna uyguluyor.
Bu konuda açılmış bir çok konu ve video gördüm bence bir bakın. Yakın ve hareketsiz görüntüler iyi fakat özellikle uzak mesafe ve ağaçlar kötü görünüyor çözüm olarak çözünürlük ölçeği arttıranlar vs var ısınamadım oyuna bir türlü. Cyberpunk 2077 oynadıktan sonra mı gözüme öyle göründü bilmiyorum ama dediğim gibi grafik anlamında sıkıntısı var oyunun açılmış bir çok konu ve video var.

Vulkan'a geçmeyi denedin mi?

Yok denemedim kullandığım türkçe altyazı Vulkan'da kutucuk sorunu yaparsa diye. Neyse biraz vakit geçsin yine kurar oynarım nasıl olsa iade edemedik :D
Hocam ya beklentiniz fazlaydı ya da Cyberpunk 2077 in daha renkli grafiklerinden sonra alışamadınız. Bu arada DLSS FSR gibi şeyleri açık oynadıysanız grafiği bozuyor. RDR2 sağlam grafiklere sahip bir oyun, açık dünya oyunlarında grafik derecesi bellidir zaten. Hellblade 2 gibi sinematik oyun deneyimi sunan oyunlarda grafik daha iyi olabilir, çizgisel oyunlar çünkü. Ghost of tsushimanında baktığınız zaman mükemmel grafikleri yok ama tasarımlar çok iyi yapıldığından çok güzel manzara ve atmosferi var. Bana kalırsa RDR2 iade edemediğiniz iyi olmuş, son zamanlarda çıkan en iyi oyundur net.

Hocam ya beklentiniz fazlaydı ya da Cyberpunk 2077 in daha renkli grafiklerinden sonra alışamadınız. Bu arada DLSS FSR gibi şeyleri açık oynadıysanız grafiği bozuyor. RDR2 sağlam grafiklere sahip bir oyun, açık dünya oyunlarında grafik derecesi bellidir zaten. Hellblade 2 gibi sinematik oyun deneyimi sunan oyunlarda grafik daha iyi olabilir, çizgisel oyunlar çünkü. Ghost of tsushimanında baktığınız zaman mükemmel grafikleri yok ama tasarımlar çok iyi yapıldığından çok güzel manzara ve atmosferi var. Bana kalırsa RDR2 iade edemediğiniz iyi olmuş, son zamanlarda çıkan en iyi oyundur net.
Yorum için teşekkür ederim bilmiyorum 1080p çözünürlükte hafif bir bunalıklık söz konusu o kadar çok grafik ayarı denedim ki 8 saat oynamışım :) Bu bulanıklık ile alakalı olarak çözünürlük ölçeği arttırma gibi çeşitli grafik ayarları paylaşılmış denedim biraz artı olarak türkçe yama ile oynadım oyunun mekaniklerinden tuşlara basılı tutma olayı da biraz canımı sıktı hal böyle olunca iade edeyim dedim ama 2 saat sınırı varmış aşmışız. Oyun kaliteli çoğu kişi beğenmiş ona diyecek birşeyim yok canım oyun kütüphanede duruyor illaki tekrar kurar oynarım.

RDR 2 derken asıl soruya cevap alamadık şu anda %20 ile 1.200 lira ama bundan daha aşağı düşer mi sizce beklemeye değer mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı