Mega internet kutusu iyi mi?

yusufxr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle kullanan arkadaşların yardımcı olmasını isterim pek çok firmaya görüştüm Netspeed gibi Netspeed kurulum ücreti + modem istiyorlar sonra internet kutusuna rastladım hem fiyatları uygun hem de taahhüt yok sadece modem istiyorlar sanırım.

Kullanan arkadaşlar var mı VDSL altyapımda 70Mbps gözüküyor memnun olan var mı veya kurulum ücreti alıyorlar mı WhatsApp üzerinden iletişime geçtim henüz cevap vermediler.

Son olarak evrakları nasıl paketlememiz lazım ve önlü arkalı kimliki WhatsApp üzerinden mi iletmemiz lazım? deneyimli birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önceden kullandım. Yanii arada yaşanan sıkıntılar harici iyiydi. 3 ay kalmazsaniz Kurulum ücretini ödüyorsunuz diye biliyorum..

Merhaba arkadaşlar, öncelikle kullanan arkadaşların yardımcı olmasını isterim pek çok firmaya görüştüm Netspeed gibi Netspeed kurulum ücreti + modem istiyorlar sonra internet kutusuna rastladım hem fiyatları uygun hem de taahhüt yok sadece modem istiyorlar sanırım.

Kullanan arkadaşlar var mı VDSL altyapımda 70Mbps gözüküyor memnun olan var mı veya kurulum ücreti alıyorlar mı WhatsApp üzerinden iletişime geçtim henüz cevap vermediler.

Son olarak evrakları nasıl paketlememiz lazım ve önlü arkalı kimliki WhatsApp üzerinden mi iletmemiz lazım? Deneyimli birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

Eko kutu kullanıyorum genel olarak memnunum arada genel kesintiler oluyor ama uzun süreli kesinti yaşamadım kısa sürede çözülüyor.
Download ve upload olarak hep vadettikleri hızları alıyorum hiç düşmedi. Online FPS oyunları oynuyorsanız bütün oyunlarda değil de bazı oyunlarda ping sorunu yaşayabilirsin çünkü ISS'den ISS'ye aldığın ping değerleri değişebiliyor.

Ben başka bir firmadan geçiş yaptığım için kurulum ücreti almadılar ama siz sıfırdan kurulum yapacaksanız ücretsiz kurulum için 6 ay firmada kalmanız gerekiyor. Aksi takdirde ücret sizden alınır.

Fiber aboneliklerde +20TL modem kirası ekleniyor. DSL aboneliklerde modemi sen temin ediyorsun ya da firma tarafından peşin ödeme yaparak modem alabiliyordun sanırım.

Evraklar için müşteri hizmetleri size bilgi verecek orada yapmanız gerekenler yazıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    25,3 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı