Mega limitleme yapıyor

mali22

Picopat
Daha fazla  
Mega. Nzden hiçbir şey indiremiyorum bu ekran çıkıyor bekliyorum indiriyorum ortasında duruyor yine indiremiyorum. VPN açtım gizli sekmeye girdim olmadı.

1701008285005.png

Mega. Nzden hiçbir şey indiremiyorum bu ekran çıkıyor bekliyorum indiriyorum ortasında duruyor yine indiremiyorum. VPN açtım gizli sekmeye girdim olmadı.

Eki Görüntüle 2031846
Orada yazdığı gibi ücret ödemeden sadece belirli bir miktar indirme yapabilirsiniz. Ya verdiği süreyi bekleyip indirmeye devam edeceksiniz ya da bir abonelik alacaksınız.

Belli bir limit var onu geçersen yüklemiyor. Limitsiz istiyorsan Pro alman lazım maalesef. Ancak 2 saat 37 dakika sonra tekrar kaldığın yerden indirebilirsin.

Eki Görüntüle 2031846

Meganın ücretsiz sürümndde limit var ya 3 saat bekliyceksin ya da VPN ile devam edeceksin.

Üstte denildiği gibi VPN kullanabilirsiniz. Yahut MegaBasterd ve Akıllı Proxy ayarıyla aşabilirsiniz limit'i, proxy kullanarak ancak yasal değildir. Sürekli işiniz varsa Mega ile, Mega destekleyen bir debrid alabilirsiniz.

Sınır var biliyorum ama ben daha önce megadan bir şey indirdiğimi hatırlamıyorum bir de VPN olsa bile aynı şeyi diyor beklediğimde de duruyor devam etmiyor.

Sınır var biliyorum ama ben daha önce megadan bir şey indirdiğimi hatırlamıyorum bir de VPN olsa bile aynı şeyi diyor beklediğimde de duruyor devam etmiyor.

O IP de limti aşmışdır başka ülke deneyin.

Geri
Yukarı