Mega.nz Şüpheli Giriş Mesajı

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
2017'de Mega hesabı açmışım muhtemelen crack oyun indirmek için. E postama mesaj geldi şüpheli giriş diye. Bazı ülkelerden şüpheli girişler olmuş. Şimdi girip şifreyi değiştirdim ne olur ne olmaz diye. Zaten mega kullanmıyorum ama bunun aracılığı ile e postamı çalma ihtimalleri var mı? 2 faktörlü doğrulamalarım falan açık.

1665342342951.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2017'de mega hesabı açmışım muhtemelen crack oyun indirmek için. E postama mesaj geldi şüpheli giriş diye. Bazı ülkelerden şüpheli girişler olmuş. Şimdi girip şifreyi değiştirdim ne olur ne olmaz diye. Zaten mega kullanmıyorum ama bunun aracılığı ile e postamı çalma ihtimalleri var mı? 2 faktörlü doğrulamalarım falan açık.

Eki Görüntüle 1540043

Çalmak isteseler zaten 2 faktörlü doğrulamaya takılırlar.

2017'de Mega hesabı açmışım muhtemelen crack oyun indirmek için. E postama mesaj geldi şüpheli giriş diye. Bazı ülkelerden şüpheli girişler olmuş. Şimdi girip şifreyi değiştirdim ne olur ne olmaz diye. Zaten mega kullanmıyorum ama bunun aracılığı ile e postamı çalma ihtimalleri var mı? 2 faktörlü doğrulamalarım falan açık.

Eki Görüntüle 1540043
E postanızda ya da başka aboneliklerde aynı şifreyi kullanıyorsanız çalarlar elbette.

2017'de mega hesabı açmışım muhtemelen crack oyun indirmek için. E postama mesaj geldi şüpheli giriş diye. Bazı ülkelerden şüpheli girişler olmuş. Şimdi girip şifreyi değiştirdim ne olur ne olmaz diye. Zaten mega kullanmıyorum ama bunun aracılığı ile e postamı çalma ihtimalleri var mı? 2 faktörlü doğrulamalarım falan açık.

Eki Görüntüle 1540043

Yakın zamanda VPN kullandınız mı?

Eki Görüntüle 1540043

Mega zaten hacklendi geçenlerde, çalsa en fazla Premium üyelik mega hesabı falan olur.

Yakın zamanda VPN kullandınız mı?
Megaya giriş yapılı değildi operam. VPN açsam bile gözükmez yani.
E postanızda ya da başka aboneliklerde aynı şifreyi kullanıyorsanız çalarlar elbette.
Hayır aynı şifreyi kullanmıyorum.
Çalmak isteseler zaten 2 faktörlü doğrulamaya takılırlar.
2 faktörlü doğrulaması açık olduğu halde arkadaşlarımın hesapları çalınmıştı işin ilginci. O yüzden bir tık tırstım şifre sıfırlama aracılığıyla e postama erişebilme ihtimalleri var mı acaba diye düşündüm.

Megaya giriş yapılı değildi operam. VPN açsam bile gözükmez yani.

Hayır aynı şifreyi kullanmıyorum.

2 faktörlü doğrulaması açık olduğu halde arkadaşlarımın hesapları çalınmıştı işin ilginci. O yüzden bir tık tırstım şifre sıfırlama aracılığıyla e postama erişebilme ihtimalleri var mı acaba diye düşündüm.

Bypass edilmiştir yani açıkçası hiç tanımadığım birinin hesabını çalmaya çalışsam ve 2 faktörlü açık olsa kılımı kıpırdatmam o biraz şans işi direkt olarak mega değil de megaya kaydolduğunuz mailin girişlerini kontrol edin orada belli olur zaten çalınsada kendi üstlerine çekerler ama bakın isterseniz.

Eki Görüntüle 1540043
Hocam merhaba daha demin bana da aynısı oldu şifremi güvene alıp hesabıma çift doğrulama yaptım. MEGAya da bu konuda mesaj gönderdim. Siz bu olaydan sonra başka bir şey yaşadınız mı? Herhangi bir şeyiniz çalındı mı? Benim hesaba Sweedenden giriş yapılmıştı sadece hemen çıktım ondan sonra.

Hocam merhaba daha demin bana da aynısı oldu şifremi güvene alıp hesabıma çift doğrulama yaptım. MEGAya da bu konuda mesaj gönderdim. Siz bu olaydan sonra başka bir şey yaşadınız mı? Herhangi bir şeyiniz çalındı mı? Benim hesaba Sweedenden giriş yapılmıştı sadece hemen çıktım ondan sonra.
Yok hocam üstüne düşmedim zaten kullanmıyordum. Unuttum gitti.

Geri
Yukarı