Çözüldü Mega. Nz'de virüs var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RSOD

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar mega. Nzden osu skini indireceğim dosya adı bu: -@saberstrike [0] 2020-12-31 osk.
Güvenli midir?

Çözüm
Normal bir uyarı, dosyayı indirin. Sakla gibi bir seçenek olması lazım.

Hocam bende Kaspersky var indirip taratıcağım sonucu söylerim.
@408157 hocam trojan buldu karantinaya aldi sildim demek ki skin dosyasinda bile virus olabiliyormus. Sildim ama bilgisayara zarar gelmis midir?
Çözmüş bulunuyorum. Mega. Nz'de virüs bulunabiliyor.
Dikkat edin.
@408157 hocam tarayıcı izin vermiyor bu tür dosyalar bilgisayarınıza zarar verebilir diyor ama başka siteden indirdiğimde böyle demiyordu.

@408157 hocam trojan buldu karantinaya aldi sildim demek ki skin dosyasinda bile virus olabiliyormus. Sildim ama bilgisayara zarar gelmis midir?
Çözmüş bulunuyorum. Mega. Nz'de virüs bulunabiliyor.
Dikkat edin.

Çözüm
@408157 hocam trojan buldu karantinaya aldi sildim demek ki skin dosyasinda bile virus olabiliyormus sildim ama bilgisayara zarar gelmis midir?

PUP falan değil, değil mi? Belki yanlış sonuç vermiş olabilir. Bilgisayara zarar gelmez, zaten dosya açılmadığı için hem bulaşmadı, Kaspersky sildi.

Çözmüş bulunuyorum mega nz virüs bulunabiliyor.
Dikkat edin!

Google Drive, MediaFire siteler içinde geçerli. Site güvenli ama upload eden insanlar virüs koyabilir.

Yok hocam PUP falan değildi direk trojan buldu neyse konuyu cozmus olduk.

Ekran görüntüsü atar mısınız, ne tür bir trojan algılamış?

Google Drive, MediaFire siteler içinde geçerli. Site güvenli ama upload eden insanlar virüs koyabilir.
Tamam hocam tesekkurler iyi gunler

Ekran görüntüsü atar mısınız, ne tür bir trojan algılamış?
Hocam o kisim gozukmuyo artik neden bilmiyorum
@408157 hocam neyse zaten işim çıktı gitmem lazım hoşçakalın

Geri
Yukarı