Megane 1.3 TCe Joy EDC alınır mı?

Vallahi dayımda 2017 model Megane var joy paket sıfır aldı o zaman 6 senedir 120bin falan yapmış en ufak sanayi dahi görmedi araba masraf çıkaran araba yoktur bakımsız araba vardır bana göre (Fiat hariç)

Hiçbir arabamın şimdiye kadar bakımını aksatmadım, beni aksatan tek arabam Egea oldu. Kendimden kestim arabaya yatırdım yine yok. Çok vefasız çıktı yemin ederim. En kısa sürede değiştireceğim.

Dayınızın aracı 1.3TCe mi?

Hiçbir arabamın şimdiye kadar bakımını aksatmadım, beni aksatan tek arabam Egea oldu. Kendimden kestim arabaya yatırdım yine yok. Çok vefasız çıktı yemin ederim. En kısa sürede değiştireceğim.

Dayınızın aracı 1.3TCe mi?
evet tce joy paket benzinli 20 model fiatın arabaları genel olarak kötü bende bi iş için panelvan doblo var 2009 model ulan arabanın değişmedik motor aksamı kalmadı her hafta bir arıza veriyordu anca işte parçaları değişince durdu biraz

Evet TCe joy paket benzinli 20 model Fiat'ın arabaları genel olarak kötü bende bir iş için panelvan doblo var 2009 model ulan arabanın değişmedik motor aksamı kalmadı her hafta bir arıza veriyordu anca işte parçaları değişince durdu biraz

Tecrübeniz için teşekkür ederim. Megane'ı tekrar değerlendirmeye alacağım.

Geri
Yukarı