Mega'ya yüklenen dosyalar herkes tarafından görülebilir mi?

M4RK

Centipat
Yer
Mersin
Merhaba, format atmayı düşündüğüm için önemli dosyalarımı yedekliyorum. OneDrive ve Google Drive'ım tamamen dolu olduğu için alternatif olarak Mega'yı tercih ettim ancak aklıma bir şey takıldı. Mega'ya yüklenen özel dosyalarım herkese açık olarak mı yükleniyor? Google'a dosyaların adlarına yakın şeyler aratıldığında görülebilir mi? Az önce yanlış bir upload yaptığımı fark ettiğim için Upload'ı iptal ettim ve yüklediklerimi sildim fakat silerken karşıma "Any shared files or folders will no longer be accesible to other users." uyarısı çıktı açıkçası şüphelendim.

Mega tavsiye etmiyorum ikincil bir google hesabı oluşturun, sebebi ise mega bir süre sonra dosyaları siliyor bu yüzden çok canım yandı yani kalıcılık açısından ve daha güvenilir olarak googleyi seçmenizi tavsiye ederim.

Mega tavsiye etmiyorum ikincil bir Google hesabı oluşturun, sebebi ise mega bir süre sonra dosyaları siliyor bu yüzden çok canım yandı yani kalıcılık açısından ve daha güvenilir olarak Google'yi seçmenizi tavsiye ederim.

Tavsiye için teşekkürler hocam gözümü açmış oldunuz :)

Yandex Disk tercih edilebilir.
Ona da pek güvenemiyorum açıkçası

Yeni konular

Geri
Yukarı