Meizu 16th vs Pocophone F1

Şakamı bu xiaomi'nin averaj telefonu poco f1 kesinlikle meizu 16th'nin rakibi değil kesinlikle 16th alın arada çok fark var;
* Kamera ön+arka.
* Ses çipi hifi dac.
* Meizu kvk ile anlaşmalı.
* Ekrandan parmak okutma.
* Malzeme kalitesi ve ekran paneli meizu 16th süper amoled ve iphone xs max'den daha iyi malzeme kalitesi var.
* Daha stabil arayüz.
Yani meizu 16th rakibi xiaomi mi8 ee olur ikisi arasından yine meizu 16th alınır.

2 aylık Pocophone F1 kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki, batarya performansı çok çok iyi. 30 dakikalık PUBG oynadıktan sonra şarj %7 azalıyor ve sıvı soğutma sistemi nedeniyle ılık bir şekilde çalışıyor. Çift hoparlör de gayet yüksek ses çıkışı sağlıyor. Ön arka kameralar ise orta üst arası. Biraz kaba ve çentik büyük.

Arkadaşlar dün Forum İstanbul'da açılan Mi Store'dan 2550 tlye Pocophone F1 aldım ve yanında hediye olarak 5000 mah powerbank ile Mi Band 2 hediye ettiler.Aslında Meizu almak isterdim ama aradaki fiyat farkına değmez diye düşündüm.Fotoğrafları atacak zamanım olmadı ama bugün atarım.Yorumlarınız için teşekkürler.

3 aydır kullanıyorum poco f1'i batarya performansı çok iyi bir hoperler ankesörde diğeri typ-c çıkışının sağında dubaiden aldım telefon yarım metreden düştü fakat bir çizik bile olmadı şuana kadar 7 tane güncelleme almışım'dır tek sorunu ön kamera'nın konumun'dan dolayı çok parmak izi tutuyor ve bulanık oluyor telefon uyarıyor ön objektif kirli diye başka sıkıntısı yok

Arkadaşlar dün Forum İstanbul'da açılan Mi Store'dan 2550 tlye Pocophone F1 aldım ve yanında hediye olarak 5000 mah powerbank ile Mi Band 2 hediye ettiler.Aslında Meizu almak isterdim ama aradaki fiyat farkına değmez diye düşündüm.Fotoğrafları atacak zamanım olmadı ama bugün atarım.Yorumlarınız için teşekkürler.
Hayırlı olsun 👍

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı