Meizu Pro 7 Plus nasıldır?

vestel2014

Hectopat
Arkadaşlar Meizu Pro 7 Plus ile eşdeğer ve onun üstü telefonlar hangileridir? Ve Meziu Pro 7 plus hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nokia 8'in sıfır fiyatlarına baktın mı? Kesinlikle aynı fikirdeyim. MediaTek Helio X30 yaygın değil. Bu bile yeterli bir sebep, yani Meizu almamak için.
Nokia 8'in hoşuma gitmeyen tek yanı, önden görünüşü. Samsung andırıyor, gıcık oluyorum ama kullanırken bu telefon olmuş diyorsun yani harika bir şey. Arkası çok iyi, zaten eline alınca o premium hissiyatı muazzam. Neden muazzam? Çünkü o fiyata inanamıyorsun, yuh diyorsun yani.
Nokia 8 = Deneyim telefonu. Olayı bu.

Son düzenleme:
Nokia 8 cok güzel ama neden ucuz çünkü kamerası tam bir leş. S6 ile eşdeğer falan ip6 dan ise daha kötü bi kamerası var.
Oha sen ne diyorsun? Nereden duydun bu hurafeleri. Bizzat test ettim. Arkadaşımda Nokia 8 ve bende Sony XZ1 var. Kardeşimde iPhone 8 ve annemde iPhone 6S var. Yani alayından daha iyi çekebiliyor. Tabii otomatik moda alınca saçmalıyor orası ayrı. Benim ellerimde manuel modda şaheser çıkarıyor. Nokia - Teknoseyir
S6 ile eşdeğer falan ip6 dan ise daha kötü
Bu sözde bile çelişki var. Samsung S6'nın kamerası, iPhone 6'nın kamerasından bariz daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı