Mekanik 300 TL Klavye Önerisi

Puroesy

Kilopat
Daha fazla  
Gençler, sizden klavye önerisi istiyorum. Bi de bir sorum var: CK 108'de anti ghosting özelliği var mı ? Brown switch olursa ucuza iyi olur. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
G610 alabilirsin. Motospeed klavyelerin malzemesi kaliteli değil. Yaşanan sorunlardan sonra önermiyorum.

G710+ kullanıcıyım, klavyeye rakiplerine göre çok iyi tek sıkıntısı toz tutuyor. 3 ayda bir temizlemen gerekiyor.

Dün 710+ almayı düşündüm. Sahibi olan arkadaşım tuşların kalitesiz olduğunu belirtti. Bu sebeple önerme konusunda biraz düşüneceğim. Sizin tuşlar hakkındaki görüşünüz nedir?

Dün 710+ almayı düşündüm. Sahibi olan arkadaşım tuşların kalitesiz olduğunu belirtti. Bu sebeple önerme konusunda biraz düşüneceğim. Sizin tuşlar hakkındaki görüşünüz nedir?
Abi Logitech alsam kaç yıl dayanır? Benim için önemli de.

Logitech'ler genelde kalitelidir. Kullanıma bağlı elbette. Düzgün kullanılırsa üst seviye modeller yıllarca kullanılabilir.

Ben uzun süredir araştırıyorum bu konuyu tavsiyem James Donkey 612. Hem malzeme kalitesi olarak hem de siyah switch ile daha sessiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…