Mekanik Klavye N-Key Problemi

okosto

Hectopat
Yer
Edirne Merkez
Merhabalar. Bugün Zalman ZMK-500 model mekanik klavye satın aldım. İçerisinde Kailh Red Switch barındırmakta. Fakat oyun oynarken bir takım sıkıntılar yaşıyorum. W basarken Shift basıyorum, D veya A'ya bastığımda; 2-3 saniye sonra basıyor veya hiç basmıyor, düz gitmeye devam ediyor (CS:GO). PS/2 girişli A4Tech KB-21 klavyemde böyle sorun yaşamıyorum o kadar eski olmasına ve zarlı olmasına rağmen. Mekanik klavyelerde, bütün tuşların aynı anda basılması gerekmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Gökhan, klavye eski bir ürün. Sıfır kutulusunu nereden buldun? Ürünü ikinci el aldıysan problemli olma olasılığı var.

Merhaba Gökhan, klavye eski bir ürün. Sıfır kutulusunu nereden buldun? Ürünü ikinci el aldıysan problemli olma olasılığı var.
2. El aldım. Satan kişi, denediğinde böyle problemle karşılaşmadığını belirtiyor. Yabancı kaynaklı yerlerde okuduğuma göre PS/2 dönüştürücü kullanarak bu sorun ortadan kalkıyormuş. Yarın, bulabilirsem alıp deneyeceğim. Denedikten sonra düzelmiyorsa, iade edeceğim başka çarem yok. İade parasına 20 daha ekleyip Steelseries 6g2v alabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı