Mekanik klavye önerileri

Müneccil olmanıza gerek yok. Önerebilirsiniz dedim. İster 1000TL ister 100TL önerin.
Warlock kronik sorunlu. Gamepower klavye alınmaz bence. @RHEZNOW adlı kullanıcının önerdiği klavye daha iyi.

Neden Gamepower ürünlerinden nefret ediyorsunuz. Ben Logitech'den daha çok seviyorum bu markayı. Bütçem 600TL olsun sizin için.

Müneccil olmanıza gerek yok. Önerebilirsiniz dedim. İster 1000TL ister 100TL önerin.

Neden Gamepower ürünlerinden nefret ediyorsunuz. Ben Logitech'den daha çok seviyorum bu markayı. Bütçem 600TL olsun sizin için.
Ben Gamepower Ogre ve Medusa kullanıcısı olarak söylüyorum. Gerçekten Gamepower klavye alınmaz. Kulaklık belki. İstiyorsanız kullandığıma dair kanıt atarım.

Düşük bütçeli ürünleri güzel ama üst segment biraz düşündürücü 300 TL üstü Gamepower tercih etmemelisiniz ama karar sizin.

Son düzenleme:
Peki öneririleriniz nelerdir? James Donkey'de düşünüyorum. En sevdiğim markaların ilk sırasında James Donkey var. Gaming gecesinde indirime giriyordu. Mekanikti sanırım. Başka önerileriniz nedir?

Peki öneririleriniz nelerdir? James Donkey'de düşünüyorum. En sevdiğim markaların ilk sırasında James Donkey var. Gaming gecesinde indirime giriyordu. Mekanikti sanırım. Başka önerileriniz nedir?

Adam sana Warlock kronik sorunlu diyor. Sen ona neden nefret ediyorsun diyorsun. Bütçen varsa bu tarz markalara bakma. Yoksa James Donkey alabilirsin.

Teşekkürler. Bu akşam JD klavyesi indirime girer ise alacağım. Girmez ise Bloody düşünüyorum.

Edit: Bloody B318 nasıldır. Ben çok beğendim. Tek sorunu görünüşü 40TL'lik A101 mallarını andırması.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı