Mekanik klavye önerisi

Semih Demir

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar,
Alacağım sisteme uygun şekilde gidecek bir mekanik klavye arıyorum, fakat kararsız kaldım bu konuda da. İyi diyen var, diğerine kötü diyen var insanın aklı karışmıyor da değil.

Almayı düşündüklerim (Hayali değildir)

• Razer Blackwidow Chroma
  • Steelseries Apex M800
  • Logitech Orion Spark 910
  • Razer Deathstalker Chroma
  • Corsair K70 RGB

Kararsız kaldım, yardımcı olursanız sevinirim. Sanki siz alıyormuş gibi empati kurarak niçin almayı tercih ettiğinizi de söylerseniz minnettar kalırım.

Saygılarımla, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
BlackWidow Chroma'dan uzak dur, switchleri kötü. Diğer modelleri kullanmadığın için birini tavsiye edemem ama Razer'dan uzak durman konusunda uyarmak istedim.

BlackWidow Chroma'dan uzak dur, switchleri kötü. Diğer modelleri kullanmadığın için birini tavsiye edemem ama Razer'dan uzak durman konusunda uyarmak istedim.

Bende öyle düşünüyorum. Ama nedense sesleri aşırı güzel geliyor ve bilindik sitelerde yorumlarda hiç kötü yorum göremedim bu klavyeye karşı, ama bir bildiğiniz var eminim :)

Ben olsam K70 alırdım çünkü cherry mx switch kullanıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

İnşallah parasını hak eder. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı