Mekanik Klavye Önerisi

Bu klavyeyi öneririm.
Ürün : JAMES DONKEY 610

Bu çöpü hala tavsiye eden var mı? :)
Açıkçası hiç bir klavye 900 TL etmez. Onun dışında Corsair'ın Razer'dan aşağı kalır yanı yok fazlası bile var.

Ben de 900 TL vermem fakat arkadaşın "her fiyata" razıyım lafına bir tepki olarak atmıştım aslında :)

Tavsiye etmek gerekirse, kendi kullandığım klavyeyi şiddetle önerebilirim: Bloody B870R Q Türkçe Usb Rgb Lk2 Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatı

360 TL'ye almıştım. Şu an 488 TL. Diğer sağlam markaların fiyatları daha da fazla uçmuş durumda. Klavyeyi 8 aydır kullanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım. Bilek dayama yeri, klavye tuş yükseklikleri ve çok canlı led ışıkları (Sınırsız renk ve efekt ayar desteği) en önemli avantajlarından. Çelik kasa ve çok sağlam bir makro yazılım desteği var. Bir de en sevdiğim detayı Türkçeye özel harfler sonradan eklenmemiş ve orijinalinde mevcut. A4Tech'in oyun ekipmanları için ürettiği markadır.

Not: Bilek dayama desteği olmayan hiçbir klavyeyi önermem. Rahatlık şart.

Son düzenleme:
Dostum Logitech G105 Kullanıyorum 2012 den beri Tek Tuşu Yıpranmadı desem Şaka Gibi Ve Fiyat Performans Acısından Mükemmel bi klavyeden ne bekleyebilir ki insan ;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı