Mekanik Klavye Tavsiyesi

Selim Emre

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben mekanik klavye almayı düşünüyorum ve asıl amacım hem rahat oyun oynanabilen hem de daktilo sertliği ve sesi çıkaran bir klavye almak. Bugün mağazada Logitech g710+'ı denediğimde mekanik olduğunu bilmesem öyle olduğunu anlamayacaktım bile. Orta sertlik ve daktilo sesi için (parmak ağrıtmayacak) hangi switch tercih edilmeli? Klavye önerilerinizi bekliyorum.

Ozone Strike Pro tercih edebilirsin. Bildiğim kadarıyla siyah/mavi/kırmızı olarak istediğimiz switchi seçebiliyoruz. Ben olsam kırmızı switch alırdım. Hem sesi tatmin edici seviyede hemde benim pek hoşlanmadığım click sesini çıkarmıyor. Click sesi istiyorsan mavi switch seç. Gameekstra.com'da satılıyor. 330 tl.

@Selim Emre Gameekstra ekibiyle telefondan iletişime geçerek seçebilirsiniz belki. Özellikler bölümünde "Red" yazıyor. Bende tam olarak anlamadım. Ürün bilgisinde istediğiniz switchi seçebilirsiniz yazıyor ama özellikte red switch yazıyor.

Gamekstra ve 2. El ürün? Bana çok saçma geldi. Forumda çok kişi var oradan alışveriş yapan. Webden alışveriş bölümüne sorabilirsin. Kendi mağazaları bile var. Arkadaşın asılsız sallamış.

Arkadaşlar biraz araştırma yaptıktan sonra acaba yeşil mi mavi mi anahtar alsam diye kafama takıldı. Sizce yeşil çok sert mi? Eğer yeşil iyidir derseniz şunu alacağım.

Arkadaşlar biraz araştırma yaptıktan sonra acaba yeşil mi mavi mi anahtar alsam diye kafama takıldı. Sizce yeşil çok sert mi? Eğer yeşil iyidir derseniz şunu alacağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı