Mekanik klavye tavsiyesi

Bütçe
2200

theerka

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba uzun süredir bir mekanik klavye arıyorum kendime. Hiç mekanik klavye deneyimim yok bu yüzden membrandan mekaniğe gecişte fark hissedilebilir bir fark mı?
Ayrıca Switch tavsiyesi de yapabilir misiniz? Sadece benim duyabileceğim kadar sesi olsa iyi olur. Oyun oynarken de sesini duyabileceğim şekilde hangi Switch var.
Bütçe 2200.

1-Aşırı derecede fark var.

2-Switch işi ise ne istediğine bağlı, sadece ses değil. Geri bildirim ve kuvvetli hissiyat isteyen de var, oyun içinde tepkisellik de. Buna karar vermek gerek önce.

Kanka, Blue Switch en seslisi şu an bende de mevcut ve memnunum, ancak geceleri biraz rahatsızlık verebiliyor. Red Switch'i hiç denemedim ama daha sessiz olduğu söyleniyor. Bununla birlikte, mekanik klavyelerin tok bir sesi olduğu doğru ancak red Switch'in daha az sesli olduğu belirtiliyor. Ben, 450 TL'ye %60 (NumLock ve F1 tuşları olmayan) bir klavye aldım ve oldukça kullanışlı buluyorum. Eğer istersen, sen de bu klavyeyi satın alabilirsin. Ancak, o bütçeye daha güzel seçenekler bulmak mümkün, benim bütçem düşük olduğu için en ucuz seçenekleri araştırmıştım. Linki aşağıya bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı