Mekanik klavye vs mebran klavye

Bütçe
700

CJ Dikkat

Hectopat
Mekanik klavyeler bu kadar pahalılaşmışken Gamepower Rampage gibi markalardan mekanik almak mı yoksa SteelSeries Razer Corsair gibi markalardan mebran mı almak daha sağlıklı olur. Benim için en önemlisi tepkime hızı ve kalite öneride yaparsanız sevinirim.

Membrane.

Marka olsun sağlam olsun, Tertemiz Apex serisi membranlar var 2. el sitelerinde 200 TL civarına, bakabilirsin.

Membran olarak; HyperX Alloy Core, GK30, Cynosa V2, K55 PRO önerebilirim.

Mekanik klavyeler bu kadar pahalılaşmışken Gamepower Rampage gibi markalardan mekanik almak mı yoksa SteelSeries Razer Corsair gibi markalardan mebran mı almak daha sağlıklı olur. Benim için en önemlisi tepkime hızı ve kalite öneride yaparsanız sevinirim.

700 TL bütçede Rampage, Gamepower vb. markalar dışında mekanik klavye rahatlıkla bulabilirsiniz.

700 TL bütçede Rampage, Gamepower vb. markalar dışında mekanik klavye rahatlıkla bulabilirsiniz.
Bunları ben pek duymadım ben daha çok bilindik markalar bakıyorum

Steelseries Apex 3 TKL nasıl usta.
Güzel ürün alınabilir. İndirimdeydi şu sıralar.

Bunları ben pek duymadım ben daha çok bilindik markalar bakıyorum

Bu ürünler oldukça kaliteli, markalar yurt dışında çok ünlü. Redragon Türkiye pazarında bir nebze olsa bulunsada Royal markası yeni giriş yapan efsane bir markadır.

Bunları ben pek duymadım ben daha çok bilindik markalar bakıyorum.

Redragon Türkiye'de son yıllarda ünlenmeye başladı. Yurt dışında Amazon'un en çok satan klavyesi de Redragon Kumara'dır. Ancak bu marka ülkemizde pek reklam çalışması yapmadığından ve bilindik teknoloji mağazalarında satış yapmadığından pek bilinmiyor.

Royal kludge da kaliteli bir markadır. O da yurt dışında popüler olan ve daha çok Banggood, AliExpress gibi global pazarlarda satış yapılan bir marka. O da güvenilir ve iyi bir markadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı