Mekanik klavye vs Scissor Switch

Bütçe
En fazla 400

Smyrne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I5-12400F ROG STRIX RX6750XT 32GB RAM Asus EX-B660M-V5 D4 120MM SIVI SOĞUTMA
Meslek
Sorumluluk Ve Bakım Teknikeri
Selamlar klavye alacağım ama çok bütçem yok Cougar'ın tasarımı şık ama Switch'leri değişik bir klavyesini buldum yani görmedim daha önce böyle bir şey ne olduğunu da anlayamadım. Sizce bunu mu alayım yoksa Gamepower Motospeed Rampage gibi markaların mekanik klavyesini mi alayım? Ya da üst markaların Logitech gibi Corsair SteelSeries gibi membran klavye mi alayım?

https://www.hepsiburada.com/cougar-...lavyesi-cgr-wxnmb-van-pm-HB00000R58FT#reviews buyurun Cougar

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage ve Gamepower'ın hiçbir mekanik klavyesi iyi değil, alınmaz.

Cougar Vantar alınır ancak mekanik istiyorsanız bu bütçede alınmaz.

Hpcam nasıl bir klavye bu hiç gçrmedim ben öekanikten veya membrandan ne gibi farkı var

Hocam İstanbul'da iseniz İtopya'ya gidin oradan AOC GK500 alın. Olmazsa:

Mekanikte mekanik tuşlar var işte, membran ise lastik rubber-dome. Mekanik bu bütçede çok daha üstün.

Sanırım küçük boy ve kablosuz klavye istiyordunuz önceki konunuzdan hatırlarsam;

Rampage ve Gamepower'ın hiçbir mekanik klavyesi iyi değil, alınmaz.

Cougar Vantar alınır ancak mekanik istiyorsanız bu bütçede alınmaz.
Hayatımda gördüğüm en cahilce yorum olabilir.

Kalitesi tartışılır. Ben "İyi Değil" kısmını tam idrak edemedim. Demek ki siz tüm hepsini alıp kullandınız ki bu yorumu yapabiliyorsunuz. Hatta biraz daha ileri gidelim, siz bütün klavyeleri kullanmış olabilirsiniz!

Bu cougar vantar membran olarak mı geçiyo yani teşekkürler bu arada önerileriniz için

Geri
Yukarı