Mekanik klavyede WASD tuşları iki kez basıyor

AhmetFunny123

Femtopat
Yaklaşık 1 ay önce mekanik bir klavye aldım ve bu sorun yoktu, oyunları rahat rahat oynuyordum ki bugün oyunun ortasında WASD tuşlarının basmadıgını fark ettim. Acaba bunun nedeni klavye temizliğinden kaynaklı mı veya neden kaynaklı olabilir? Şimdiden teşekkürler.

Buna benzer bir problemi Logitech de yaşadım en az kullandığım tuşlar falan çift yazıyordu, destek talep ettim. Destekdeki arkadaş ürünün anahtarlarını temizlememi söylemişti temizledim sorun %70 civarı çözüldü bunu bir deneyebilirsin.

Garantiye ver ondan önce tuşları aç etrafını temizle. Klavyenin altından awsdnin oraya bastır. Wasd de üsten tuşlara bastır Switch'ler çıkmış olabilir. Biraz bilgin varsa Switch'leri aç anlarsın zaten sorunu. Hiç birine bulaşmak istemiyorsan ver garantiye.

Garantiye ver ondan önce tuşları aç etrafını temizle. Klavyenin altından awsdnin oraya bastır. Wasd de üsten tuşlara bastır Switch'ler çıkmış olabilir. Biraz bilgin varsa Switch'leri aç anlarsın zaten sorunu. Hiç birine bulaşmak istemiyorsan ver garantiye.
tuşu çıkarıyorum switchlere elimle basıyorum bi sorun yok
SORUNU Çözdüm yardımcı olan herkese çok teşekkürler şu şekilde çözdüm
hizmetler insan arabirim aygıtını manuelden otomatiğe alın. çok mutlu oldum şuan :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı