Mekanik vs membran klavye dayanıklılığı

Link atmanız mümkün mü? Ve yılbaşı için indirim kovalamamı önerir misiniz şu modelleri takip et fiyatı düşebilir dedikleriniz var mı?

Logitech G413 nasıl önerir misiniz 1400 fiyatı sizce almışken bütçeyi 400 lira daha arttırıp bunu mu alsam?​

Arkadaşın öneridig Havit fiyatına göre iyi alınabilir ziyoulang T60 sılabor yazarak bahsettigim ürünü görebilirsin.

Teoride mekanikler daha uzun ömürlüdür ama ucuz mekanikler çok kısa sürede cortluyor. Önemli olan kaliteli markaları tercih etmek. Membran da olsa çok uzun yıllar götürecektir kaliteli bir ürün.

Arkadaşın öneridig Havit fiyatına göre iyi alınabilir ziyoulang T60 sılabor yazarak bahsettigim ürünü görebilirsin.
Ziyoulang T60 bunda F tuşları yok ben F tuşlu bakıyorum.
Havit güzel alınır ekranıda var Havit'i tercih ederim.
Havit Gamenote KB884l ile logitech g413 se tkl aynı fiyat olması can sıkıcı logitech teknik servis olarak bir adım önde. Bu iki model arasında switch marka model kalite farkı var mı?

Ziyoulang T60 bunda F tuşları yok ben F tuşlu bakıyorum.

Havit Gamenote KB884l ile Logitech G413 SE TKL aynı fiyat olması can sıkıcı Logitech teknik servis olarak bir adım önde. Bu iki model arasında Switch marka model kalite farkı var mı?

Teknik servis ne alaka sen cihazı bozmazsan bozulmaz T60 F tuşları var ben kullanıyorum istersen link atayım.

Teknik servis ne alaka sen cihazı bozmazsan bozulmaz T60 F tuşları var ben kullanıyorum istersen link atayım.
T60 %60 olarak geçiyor F tuşları rakamların içinde fonksiyon tuşlarıyla birlikte kullanabiliyorsun öyle gördüm. Enter tuşunun sağ tarafı olmasa da olur benim için ama F tuşlarını harici olarak yukarda istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı