Mekanisması kırılan sandalye iade edilebilir mi?

İnternette ben de bulamadım hocam, muhtemelen salladı herif.
Kenarından cassey diye bir etiket sarkıyordu, adam da bu marka şöyle bu marka böyle diye övüyordu.
Hocam 1800 tlye aldığınız bir bilgisayar koltuğunu direkt satıcıdan mı aldınız?
Hiç araştırmadınız mı?
Ben en ufak bir ürünü alırken bile ak akçeden tutta diğer tüm sitelerden tek tek kontrol edip alıyorum bu dropshippingciler etrafı sardıkları için.
Sizede öneririm 1800 tl büyük para hocam.

Hocam 1800 tlye aldığınız bir bilgisayar koltuğunu direkt satıcıdan mı aldınız?
Hiç araştırmadınız mı?
Ben en ufak bir ürünü alırken bile ak akçeden tutta diğer tüm sitelerden tek tek kontrol edip alıyorum bu dropshippingciler etrafı sardıkları için.
Sizede öneririm 1800 tl büyük para hocam.
Haklısınız bir anlık aptallık ettim.
Manipüle olacak derecede bir aptallık :/
Dikkat etmem gerekirdi, aldıktan sonra aptallık ettiğimi fark ettim.
4 km yol yürüyüp yorulmanın etkisiyle de almış olabilirim o anlık psikolojimi bilemiyorum.
Bu bana pahalı bir ders olsun o zaman.
Ürünü tamire göndermek için alırken faturayı da istedi, onun isteyeceğini bildiğim için faturanın fotoğrafını çektim.
Ürün geri geldiğin de, Tekrar kırılır/bozulursa tüketici hakem heyetine başvurmam sonucun da, haklı çıkar mıyım sizce ?

Haklısınız bir anlık aptallık ettim.
Manipüle olacak derecede bir aptallık :/
Dikkat etmem gerekirdi, aldıktan sonra aptallık ettiğimi fark ettim.
4 km yol yürüyüp yorulmanın etkisiyle de almış olabilirim o anlık psikolojimi bilemiyorum.
Bu bana pahalı bir ders olsun o zaman.
Ürünü tamire göndermek için alırken faturayı da istedi, onun isteyeceğini bildiğim için faturanın fotoğrafını çektim.
Ürün geri geldiğin de, Tekrar kırılır/bozulursa tüketici hakem heyetine başvurmam sonucun da, haklı çıkar mıyım sizce ?
Yok hocam ahahahah bende öyleyim.
Ama dikkat edin heh.

Geri
Yukarı