Melih Kalkan vefat etti

Twitch'de her türlü hakareti edip, genç kesimi anlıyoruz oyun fiyatlarını 10TL yapacağız diye siyasete girmek için çabalayan obezden mi bahsediyorsunuz?

Cidden bu kadar ince bir konuda bile muhalif yorum yaptıysa büyük utanç duyarım kendisi adına.
Evet, zamanında çocuk hastanede yatarken üzerinden prim kasıyor diye Unlost'a laf atıyordu. İsmini söyleyemiyoruz, malum uçan kaçana dava açma peşinde kendisi 😀

Şu her şeye muhalefet olan şişko yayıncı utanmış mıdır hiç, sanmam. Unlost sağ olsun en azından hayatının kalan kısmını mutlu geçirdi çocuk.
Twitch'de her türlü hakareti edip, genç kesimi anlıyoruz oyun fiyatlarını 10TL yapacağız diye siyasete girmek için çabalayan obezden mi bahsediyorsunuz?

Cidden bu kadar ince bir konuda bile muhalif yorum yaptıysa büyük utanç duyarım kendisi adına.
Şu dediğiniz şeyler içimin yağlarını eritti... Hala daha özür dilemedi onu geçtim başınız sağ olsun bile demedi.

Kast ettiğiniz kişinin kim olduğunu anladım da obez diye hakaret edince ondan bir farkınız kalmıyor. Sadece belirtmek istedim.
Hakaret değil, obezite hastalığını belirtmek için söylenen bir kelime. Oturduğu yerden yukarıda belirtilen davranışları yapıyorsa bunun ona müstehak olduğunu düşünüyorum. Eğer dava falan da açarsa memnuniyetle karşılarım.

Evet, zamanında çocuk hastanede yatarken üzerinden prim kasıyor diye Unlost'a laf atıyordu. İsmini söyleyemiyoruz, malum uçan kaçana dava açma peşinde kendisi 😀

Bunca zamandır takip ediyordum, tüm kanallardan çıktım. sadece bir dudak mimiğinin hareketiyle gözümde bitirdi kendini.
Bu kadar mı zor, Ailesine / Yakınlarına baş sağlıyorum deyip geçmek, Duyduk çok üzüldük deyip geçmek? Veya hiç konuşmamak

İnsanlar zor zamanlarda karakterini belli ediyor işte,toplumun gözünün önünde olan insanların daha örnek tavırlar sergilemesi lazım, özellikle izleci kitlesi içinde çocuklarda olan kişiler.

Prim meselesine gelirsek, Doğru veya yanlış, öyle yada böyle, bizlerin tanımasına, kendisininde karınca kararı(*kendisi adına konuşmuyorum) hayat şartlarının iyileşmesine vesile oldu unlost, kendisine çok teşekkür ederim bize güzel kardeşimizi tanıma fırsatı verdiği için.

Diyeceksiniz ki ne kadar büyüttün meseleyi, İnsanı insan yapan değerler çerçevesinde değerlendiriyorum çünkü bu durumu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı